Saikingas vyno vartojimas apsaugo nuo impotencijos

Saikingas vyno vartojimas apsaugo nuo impotencijos

Neseniai australų mokslininkai spaudai atskleidė tyrimo duomenys. Pasak jų, kelios vyno taurės per dieną gali apsaugoti stipriosios lyties atstovus nuo impotencijos. Tyrimas atliktas Vakarų Australijos universitete, ištirta 1700 vyrų. Mokslininkai teigia, kad yra stiprus ryšys tarp saikingo alkoholio vartojimo ir mažesnės erekcijos sutrikimų rizikos.

Nors manoma, jog išgėrus alkoholio lovoje nesiseks, tyrimo duomenys atskleidžia ką kitą: paaiškėjo, kad vyrai, kurie nuolat ir saikingai vartodavo alkoholį, erekcijos sutrikimų patirdavo net 25–30 procentų mažiau nei tie, kurie alkoholio nevartoja.

Įvertinus ir kitus faktorius, tokius kaip širdies ligos, rūkymas bei amžius, buvo nustatyta, kad šiomis ligomis rečiau serga vyrai, kurie suvartoja nuo 1 iki 20 standartinių gėrimų per savaitę. Tačiau daktaras epidemiologas Kew-Kimas Chewas iš Vakarų Australijos universiteto, analizuojantis visuomenės sveikatos rodiklius, tikina, jog šios srities tyrimus vertėtų pratęsti. Taip pat jis teigia, kad tyrimo duomenis reikėtų interpretuoti teisingai, t. y. jie neturėtų skatinti vartoti alkoholį. Taigi laukiame tolesnių tyrimų rezultatų.

Elena Germanovič
Šaltinis: Decanter.com
Nuotrauka: www.dailymail.co.uk
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną