Rygos centre – naujas viešbutis „Reval Hotel Elizabete“

Rygos centre – naujas viešbutis „Reval Hotel Elizabete“

Pačiame Rygos centre, Elizabetės gatvėje, duris atvėrė viešbutis „Reval Hotel Elizabete“. Viešbutis veiks pagal aukščiausius tarptautinius standartus, derinamus su viešbučio tinklo „Reval Hotels“ koncepcijomis. Naujos konstrukcijos aštuonių pakopų viešbutis įsikūrė tiesiai prieš „Vērmanes“ parką. Viešbutyje įrengti 228 šviesūs, jaukūs ir Latvijos rinkoje unikalūs kambariai bei apartamentai. „Reval Hotel Elizabete“ siūlo visus įmanomus patogumus svečiams – restoraną „C.U.T.“, vestibiulio barą, „Courtyard Lounge“, dvi konferencijų sales, sveikatingumo centrą su sauna, požeminę automobilių stovėjimo aikštelę ir nemokamą bevielį interneto ryšį.

Šiltuoju sezono metu svečiai maloniai laiką galės leisti lauko terasoje „Courtyard Terrace“. Restoranas „C.U.T.“ – modernus ir neoficialus. Jame vienu metu gali būti aptarnauta iki 125 svečių. Valgiaraštyje – platus patiekalų, keptų ant grotelių, asortimentas. Restoranas veikia pusryčių, pietų bei vakarienės metu, o jaukus kiemelis „Courtyard Lounge“ bei erdvi terasa „Courtyard Terrace“ – puiki vieta rengti ypatingas šventes ar pobūvius.

„Reval Hotel Elizabete“ viešbučio generalinio direktoriaus Pontu Gillfelt teigimu, viešbučių tinklas „Reval Hotels“ džiaugiasi galėdamas pristatyti šį nuostabų naują viešbutį Rygoje ir tikisi, jog viešbutis patenkins tiek miestiečių, tiek atvykstančių svečių poreikius. Viešbutis buvo kuriamas padedant tarptautinei dizainerių komandai, tad jiems pavyko sukurti kosmopolitišką aplinką. Pastato fasadą projektavo architektas Bruno Deslandes kartu su „ARCHItrāvs“ komanda. Įmonė SIA „NAMS“ parinko stiklo ir medžio konstrukcijas ne tik viešbučio fasadui, bet ir vidiniam kiemeliui. Įdomiai ir viliojančiai atrodantis fasadas yra pirmasis ir kol kas vienintelis toks visoje Šiaurės Europoje.

Viešbučio interjerą kūrė gerai žinoma Argentinos dizainerė Gabriela Iglesias kartu su Pablo Stutz, dirbančiu „GIAD Ltd“ įmonėje, Didžiojoje Britanijoje. „Reval Hotel Elizabete“ interjeras atspindi modernią, madingą ir kosmopolitišką šiuolaikinės Rygos miesto ir jo žmonių dvasią. „Reval Hotel Elizabete“ statybos buvo pradėtos 2006 m., kuomet Norvegijos nekilnojamojo turto kompanija „Linstow AS“ bei „Skonto Būve“ statybų rangovai pasirašė viešbučio statybos sutartį. Projekto kapitalas siekia 30 milijonų eurų, 21 milijoną latų, arba apie 104 mln. litų.

Apie „Reval“ viešbučius
Baltijos šalyse pirmaujanti „Reval Hotel“ grupė savo klientams siūlo pilną paslaugų paketą bei atitinka visus „Reval Hotel“ standartus. Viešbučiai yra Taline (Estija), Rygoje (Latvija) ir Vilniuje bei Kaune (Lietuva). Šiai grupei taip pat priklauso prekės ženklas „Reval Inn“, kuris priskiriamas ekonominei viešbučių klasei. Trys šio prekės ženklo viešbučiai veikia Taline (Estija) ir Vilniuje bei Klaipėdoje (Lietuva). 

 „Reval Hotel Elizabete“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną