Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Romoje restoranuose dažnai apgaudinėjami turistai

2009-07-07
Paskelbk savo straipsnį

Japonų turistai apsilankę viename Italijos sostinės restorane buvo didžiai nustebinti gavę didžiausią gyvenime sąskaitą už pietus – beveik 580 eurų. Čekis nukeliavo tiesiai į policiją.

„Il Passetto“ restoranas įsikūręs netoli Piazza Navona yra populiarus tarp politikų, jame taip pat dažnai lankosi garsenybės. Atrodo, kad šie žmonės turės rasti naują susitikimų vietą.

Svečiai iš užsienio prisėdę restorane užsisakė omarų, austrių bei gero vyno. Sunku įsivaizduoti poros reakciją, kai padavėjas jiems už pietus patiekė 579,5 eurų sąskaitą.115 eurų sudarė nelegaliai paskaičiuoti arbatpinigiai. Sutuoktiniai iš pradžių pagalvojo, kad įvyko klaida, tačiau jiems buvo pareikšta, jog tiek jie turį sumokėti. Pora su čekiu nuėjo tiesiai ir policiją ir parašė pareiškimą, jog tapo nusikaltimo auka. Patikrinimo metu išaiškėjo, jog restorane yra ir rimtų sanitarinių pažeidimų. Maitinimo įstaiga iš karto uždaryta.

Restorano savininkas neprisipažino, jog užsieniečių pora buvo apgauta ir teigė, jog klientai suvalgė užsakytus patiekalus, patenkinti išėjo, o arbatpinigius paliko savo noru. Šis įvykis sukėlė tikrą skandalą – miesto meras Gianni Alemanno pareiškė savo nuomonę, kad restoranas niekada daugiau neturi būti atidarytas ir reikia atimti licenziją.

„Šie vienetiniai atvejai, kurie sudaro mažumą, gali sugadinti daugumos Romos restoranų reputaciją.“ - pareiškė meras.

Vis dėlto vartotojų teisės apsaugos tarnyba pateikė kitokius duomenis ir teigia, kad tokie atvejai – dažni Romoje. Minėtos tarnybos vadovas, Carlo Rienzi tikino, kad turistų apgaudinėjamas - plačiai paplitęs reiškinys.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl
Nuotraukos: corbis.com
Meniu.lt informacija