Romantinė dovana šokolado mėgėjams

Romantinė dovana šokolado mėgėjams

Pradžiuginkite savo mylimą žmogų maloniausiu gardumynu – rankų darbo šokoladiniais saldainiais, kuriuos pagaminsite patys. Dabar viešbutyje „Chocolate Boutique Hotel“ galima ne tik atšvęsti medaus mėnesį, bet ir baigti konditerių meistriškumo kursus.

Jei nežinote, kaip nustebinti brangų žmogų, tai pačių rankomis pagamintų saldainių dėžutė – originali dovana.  Būtent tai, ko jums reikia. Anglijos viešbutyje (Jorkšyro grafystėje) organizuojami specialūs konditerių meistriškumo „Bournemouth“ kursai.

Geriausi meistrai jus apmokys, išduos visas belgiškų triufelių gamybos paslaptis ir subtilybes. Išskirtiniai, unikalūs gardėsiai, įvairiausi papuošimų variantai, kurie bus tik jūsų fantazijos vaisius. Kursai vyksta kasdien nuo 10 iki 14 val. ir trunka apie 2-2,5 val.

Kursų pabaigoje jums įteiks dėžutę su jūsų „autoriniu“ kūriniu. Beje, „Chocolate Boutique Hotel“ viešbutyje yra dovanų sertifikatų sistema, todėl nenustebkite, jei tokį sertifikatą padovanoję savo brangiausiam žmogui, patiems bus padaryta staigmena. Dovanų sertifikato kaina 55 svarai.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: nilsen.ru
Nuotrauka: nilsen.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną