„Roller“ – naujas naktinis riedučių klubas Vilniuje

„Roller“ – naujas naktinis riedučių klubas Vilniuje

Prieš kelias savaites sostinėje, A. Smetonos g. 5, duris atvėrė naujas naktinis klubas, kuris sudrebino Vilniaus naktinio gyvenimo padangę. Tai tikra revoliucija! Klubo savininkai sulaukė ne tik didžiulio žiniasklaidos susidomėjimo, bet ir labai teigiamų lankytojų įvertinimų. Juk toks klubas vienintelis Lietuvoje ir Rytų Europoje. Užsienyje riedučių klubai buvo labai populiarūs prieš 30 metų. Iki šiol Londone veikia „Reinaissance rooms“ klubas, kuriame galima pasivažinėti riedučiais skambant disko muzikai.

Kalbiname Martyną Pladą, kuris su bendraminčiais nusprendė įgyvendinti šią idėją Vilniuje. „Buvusio valstybinio lombardo rūsyje per kelis mėnesius įrengėme naktinį klubą. Daug pagalbos sulaukėme iš draugų, idėjų sėmėmės iš užsienyje veikiančių tokio tipo įstaigų. Pilotinį modelį išbandėme Vingio parke – reikėjo patikrinti, ar pakaks vietos važinėjimuisi. Į interjero sprendimus stengėmės pažiūrėti kūrybiškai, daug dėmesio skyrėme bendram išdėstymui, visumai. Erdvės įrengtos minimalistiniu stiliumi, pritaikytos važinėjimuisi riedučiais, daug kur galima patogiai prisėsti. Speciali šokių aikštelė amortizuoja smūgius, todėl nė vienas lankytojas nepatyrė traumų. Galiu pasakyti, kad 50 procentų žmonių ateina iš smalsumo, kiti žino, kad bus smagu, tačiau vienareikšmiškai visi išeina patenkinti. Klube lankosi įvairaus amžiaus žmonės – vieną kartą sulaukėme ir pagyvenusios poros – matėsi, kad jiems irgi čia patiko.“ Kitas bendraturtis Vadimas Vystavkinas tikino, jog šis klubas yra ataka prieš nuobodulį, kuris vis dažniau puola sostinės gyventojus. „Kitur procesas vyksta statiškai, todėl norėjosi išjudinti žmones, patirti kolektyvinį džiaugsmą. Disko muzika geriausiai atkartoja kūno judesius bei sukuria teigiamą atmosferą“, – komentavo vaikinas.

Klube groja rezidentas DJ Habby, kuris kviečia plokšteles sukti ir kitus didžėjus. Baras taip pat įrengtas meniškai: slenkančios lentynos, efektingas apšvietimas. Kokteiliai bare – už gerą kainą (nuo 9 iki 16 litų). Kiekvienam vakarui barmenas paruošia specialų pasiūlymą, siūlomas vis kitas kokteilis, kurio kaina svyruoja nuo 10 iki 12 litų. Kadangi savininkai – kūrybingi žmonės, nuotaiką klube kuria ir aprangos kodu. Vieną vakarą nuolaidas gavo tie lankytojai, kurie užsidėjo kepures, kitą kartą – spalvotus akinius.

Šeimininkai pasakoja, kad ateityje šią vietą norėtų paversti laisvalaikio centru. Tai puiki vieta breako arba šokių su riedučiais mokyklai. Tam puikiai pritaikytos klubo grindys. Yra ir kitokių ambicingų planų, tačiau palikime juos ateičiai.

Daugiau apie klubą>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Roller“ archyvo
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną