„Rezidor“ valdys „Reval“ viešbučių tinklą Baltijos šalyse

„Rezidor“ valdys „Reval“ viešbučių tinklą Baltijos šalyse
„Rezidor Hotel Group“, viena iš sparčiausiai augančių viešbučių verslo įmonių pasaulyje, praneša apie valdymo sutarties pasirašymą su Norvegijos nekilnojamo turto vystytoja „Linstow“. Ji apima 10 „Reval“ viešbučių Baltijos šalyse (Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje) ir Rusijoje. Tarp „Rezidor“ ir „Linstow“ pasirašyta sutartis pradeda galioti 2010 birželio 1 d. ir apima 3 viešbučius Rygoje, 2 viešbučius Taline, 2 viešbučius Vilniuje ir po vieną viešbutį Kaune, Klaipėdoje ir Sankt Peterburge. Rezidor portfelis yra didinamas 2,367 kambariais. Šeši viešbučiai taps „Radisson Blu“, keturi – „Park Inn“.

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad „Linstow“, „Reval“ viešbučių savininkas, pasirinko „Rezidor“ kaip verslo partnerį, komentuoja Kurt Ritter, „Rezidor“ prezidentas ir generalinis direktorius. „Reval“ yra didžiausias viešbučių tinklas Baltijos šalyse. Pasirašyta sutartis suteikia „Rezidor“, kuris yra pirmaujantis tarptautinis viešbučių tinklas Rusijoje, stiprią rinkos poziciją taip pat ir Baltijos šalyse. Mes galėsime žymiai sustiprinti mūsų poziciją pagrindinėse Rygos, Talino ir Vilniaus rinkose, kuriose mes jau esame su aukštesnės klasės viešbučių ženklo „Radisson Blu“ portfeliu, turinčiu 760 kambarių”, tęsė Ritter.

„Rezidor“ planuoja įkurti naują priežiūros ir paramos regioninį biurą Rygoje, tuo tarpu „Linstow“ toliau valdys ir vystys nekilnojamą turtą. Visi iš 1200 viešbučių darbuotojų liks esamose pareigose, jokių pokyčių įdarbinimo , darbuotojų skatinimo ir santykių su darbuotojais srityse nenumatoma. Svečiai ir toliau galės naudotis lanksčia kainodara. Kainų lygiai , nustatyti pasirašytose sutartyse su įmonėmis išliks galioti, o lojalumo programos „Reval First Client“ nariai turės galimybę pasinaudoti pasauliniais privalumais, prisijungdami prie „Rezidor“ lojalumo programos „goldpointsplus“.

„Išvysčiusi „Reval“ viešbučių tinklą, dabar „Linstow“ dabar nori koncentruotis ties savo pagrindine veikla – nekilnojamo turto vystymu ir investicijomis. Kaip žinomas ir besiplečiantis tarptautinės viešbučių rinkos žaidėjas „Rezidor“ turi labai stiprią pardavimų organizaciją. „Rezidor“ prekiniai ženklai yra gerai žinomi rinkose, esančiose už Baltijos šalių ir Sankt Peterburgo ribų. Tai yra labai svarbus aspektas, norint pritraukti naujų klientų į mūsų viešbučius. Tokiu būdu, valdymo sandoris užtikrins tolesnį mūsų viešbučių Baltijos šalyse ir Rusijoje pajamų augimą. Tai bus pasiekiama , tarp kitų priemonių, per efektyvią viešbučių rinkodarą, sako Per Mortensen, „Linstow“ generalinis direktorius.

Sutartis tarp „Rezidor“ ir „Reval Hotels“, kuriai dar turi pritarti kompetetingos institucijos, apima šiuos viešbučių verslo vienetus:

- Reval Hotel Latvija Rygoje/Latvijoje (571 kambarys) taps Radisson Blu - Reval Hotel Elizabete Rygoje/Latvijoje (228 kambariai) taps Radisson Blu - Reval Hotel Ridzene Rygoje/Latvijoje (95 kambariai) taps Radisson Blu - Reval Hotel Olympia Taline/Estijoje (390 kambarių) taps Radisson Blu - Reval Hotel Central Taline/Estijoje (245 kambariai) taps Park Inn - Reval Hotel Lietuva Vilniuje/Lietuvoje (291 kambarys) taps Radisson Blu - Reval Inn Vilnius Vilniuje/Lietuvoje (84 kambariai) taps Park Inn - Reval Hotel Neris Kaune/Lietuvoje (208 kambariai) taps Park Inn - Reval Inn Klaipeda Klaipėdoje/Lietuvoje (84 kambariai) taps Park Inn - Reval Hotel Sonya Sankt Peterburge/Rusijoje (173 kambariai) taps Radisson Blu ir bus Rezidor antruoju šio ženklo viešbučiu mieste.


Apie „Rezidor Hotel Group“

„Rezidor Hotel Group“ yra viena iš sparčiausiai augančių viešbučių įmonių pasaulyje. Grupės portfelyje yra daugiau kaip 385 veikiantys ir ruošiami veiklai viešbučiai, turintys daugiau kaip 83,100 kambarių daugiau kaip 60 šalių.
„Rezidor“ veikloje naudoja prekinius ženklus „Radisson Blu Hotels & Resorts“, „Regent Hotels & Resorts“, „Park Inn“ ir „Country Inns & Suites“ Europoje , Vidurio Rytuose ir Afrikoje kartu su „goldpoints plusSM“ lojalumo programa dažniau besilankantiems viešbučių svečiams. Pasirašęs pasaulinės licenzijos sutartį su žymiaisiais Italijos mados namais „Missoni“, „Rezidor“ vykdo veiklą ir vysto naujo gyvenimo būdo prekinį ženklą „Hotel Missoni“.
2006 m. lapkritį „Rezidor“ vertybiniai popieriai pradėti listinguoti Stokholmo Vertybinių Popierių Biržoje. „Carlson“ įmonės yra pagrindinės akcininkės. Pagrindinė Rezidor Hotel Group būstinė yra įsikūrusi Briuselyje, Belgijoje.

Meniu.lt informacija
Revalhotels.lt nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną