Restorano „Itališka vyninė“ naujienos (Vilnius)

Restorano „Itališka vyninė“ naujienos (Vilnius)

Vilniaus senamiestis garsėja įvairumu, o Užupio rajonas – dar ir originalumu, nes čia gyvena daug menininkų, įkūrusių atskirą Užupio Respubliką. Būtent pastarojoje vietoje ir rasite restoraną „Itališka vyninė“.

Restoraną „Itališka vyninė“ su tolimąja Italija sieja ne tik pavadinimas, bet ir interjeras: sienos išradingai dekoruotos mediena, kai kur paliktos nišos, užpildytos su vynu ar maistu susijusiomis detalėmis. Rūsyje esanti antroji salė jaukumu nenusileidžia pirmajai, nors jos panašios tik kukliu subtilumu ir interjero detalėmis.

Subtilus interjeras puikiai dera prie prabangiai atrodančių bei skanių patiekalų. Užupio restorane „Itališka vyninė“ galite paragauti ir labai gardžiai kvepiančių itališkų spagečių, ir originalių žvėrienos, paukštienos, žuvies kepsnių. Po sočių pietų verta paskanauti „Itališkos vyninės“ desertų. Siūlome suvalgyti itališką pyragėlį „Tiramisu“ su kava, kuris čia toks pat skanus kaip ir Italijoje, arba paskanauti ypatingojo „Limončelo“ likerio, kuris gaminamas iš citrinos žievelių ir yra labai populiarus Italijoje. Šiuo metu restorane siūloma 43 pavadinimų vyno, iš jų 30 – itališki, kiti – prancūziški, ispaniški, čilietiški ir australiški. Jeigu iš gausaus valgiaraščio sunku išsirinkti, aptarnaujantis personalas jums maloniai pasiūlys tai, kas restorane skaniausia ir ypatingiausia.

Užsukę pietų metu, galėsite pasimėgauti skaniais, greitai patiekiamais ir nebrangiais dienos pietumis.

Taip pat restorane daug naujienų. Viena iš jų – nuo 9 iki 12 valandos siūlomas specialus pusryčių meniu. Šviežiai spaustų vaisių ir daržovių kokteilių galite paskanauti tik už 5 litus, o savaitgaliais svečiai bus nustebinti ypatingu pietų pasiūlymu – kiekvienąsyk skirtingu užkandžiu, karštuoju patiekalu ir desertu. Šis ypatingas pasiūlymas kainuos pigiau nei renkantis atskirus patiekalus iš meniu.

Restoraną yra pamėgę tiek vilniečiai, tiek miesto svečiai, nes čia galima ne tik skaniai papietauti, bet ir surengti nepakartojamą gimtadienį ar kitą svarbią šventę. Pagal Jūsų pageidavimus suorganizuosime banketą, furšetą ar kitą renginį.

Daugiau apie vyninę>>

„Itališkos vyninės“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną