Restorane „Sinto“ – išskirtinis žuvies patiekalų meniu (Kaunas)

Restorane „Sinto“ – išskirtinis žuvies patiekalų meniu (Kaunas)

Jau beveik metus Kauno „Akropolyje“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49) veikiantis japonų virtuvės restoranas „Sinto“ kauniečius ir miesto svečius kviečia susipažinti su Tekančios saulės šalies kultūra.

Restoranas, kuriame įrengtos dvi (12 ir 60 vietų) salės, žavi pagal japonų tradicinį stilių įrengtu interjeru, bambukų dekoracijomis, tradicine japonų aptarnavimo kultūra. Apsilankiusieji kviečiami paragauti tradicinių tiek šaltųjų, tiek karštųjų japonų virtuvės patiekalų, šalį visame pasaulyje garsinančių sušių, kaip ir Japonijoje patiekiamų laivus imituojančiuose induose.

Tradicinės japonų virtuvės valgius siūloma užgerti tradiciniais, šalyje populiariausiais gėrimais: 12 rūšių japoniška arbata, kuria galite mėgautis autentiškame arbatos kambarėlyje, įkaitintuose indeliuose patiekiama sake, japonišku alumi „Asahi“, slyvų likeriu „Choya“, „Choya sake“. Pageidaujantiems pravedama autentiška japonų arbatos gėrimo ceremonija.

Be japoniškų patiekalų tik Kaune veikiančiame restorane „Sinto“ kviečiama paragauti valgių iš specialaus žuvies patiekalų valgiaraščio, kuriame – per 30 valgių iš ryklio mėsos, rajos sparnų, lašišos, oto, upėtakio, sviestžuvės, skorpionžuvės, tilapijos, jūrų velnio, karališkosios dorados, kardžuvės ir kitokios žuvies.

Žuvies patiekalų meniu rasite su šviežiomis bandelėmis patiekiamų žuvies salotų ir šaltųjų užkandžių („Krevečių kokteilį“, Lašišos vėrinukų salotas, Silkės ir grybų suktinukus, Rūkytos lašišos užkandėlę ir kt.), karštųjų užkandžių (Lašišos užkepėlę, Jūrų lydekos troškinį su daržovėmis, Kvietinių makaronų ir tuno apkepėlę ir kt.), iš žuvies verdamų sriubų (Trinta lašišos ir daržovių sriuba, Jūrų gėrybių sriuba, Aštri žuvies šiupininė), virš 20 karštųjų žuvies patiekalų (Ryklienos didkepsnis, Rajos sparnai, ruošti ant grotelių, Įdaryti kalmarai, Sviestžuvė su auksine kokoso plutele, Baltajame vyne troškintas upėtakis su krevečių padažu ir kt.).

Tiek iš japoniškų, tiek iš žuvies valgių valgiaraščio patiekalų darbo laiku (nuo 10 iki 22 val.) galima užsisakyti ir į namus telefonu 8 655 28289. Jei užsisakysite už daugiau nei 100 Lt, maisto pristatymas nekainuos.

Restorane „Sinto“ taip pat kviečiama rengti šventes, teikiama išvežamųjų pobūvių iki 50 žmonių paslauga. Jūsų patalpose bus pasirūpinta ne tik išskirtiniu maistu, aptarnavimu, bet ir pravesta sušių gaminimo pamokėlė. Pastoviems lankytojams restorane „Sinto“ taikomos nuolaidos.

Kviečiame apsilankyti!

Daugiau apie restoraną>>

Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną