Restoranas „Žalias ratas“ prisikėlė naujam gyvenimui (Kaunas)

Restoranas „Žalias ratas“ prisikėlė naujam gyvenimui (Kaunas)

„Žaliame rate“ jau seniai sustojo laikas... Dulkėtą sumintos žemės grindinį uždengė asfaltas, saulę paslėpti kėsinasi aplink kaip grybai po lietaus dygstantys pilki mūriniai pastatai ir mintis užsupa ne malonus medžių ošimas, o netoliese esančia gatve lekiančių automobilių garsas... Tik restorano „Žalias ratas“ laikas nepalietė. Gėlynų apsuptas, iš medžio ręsta namas, medinė terasa tarsi pasveikina – sveiki atvykę į XIX amžiaus pabaigą.

Ir jei ryžotės grįžti gerą šimtmetį atgal, žinokite, kad picų, kebabų ar mėsainių su kola čia tikrai negausite. Sėdėdami prie staltiesėmis apdengtų stalų suvalgykite kvapnų ir sultingą čia pat krosnyje iškeptą kepsnį, firminę šefo antieną, daugelio pamėgtą jautienos didkepsnį, ypač gardžiai paruoštą lašišą ar sterką, restorane kepamą varškės sūrį...

O kur dar desertai... Visada šviežias, nes pačių kepamas, burnoje tirpstantis obuolių pyragas, namų gamybos gaivūs ledai... Prie visų šių patiekalų paragaukite ne tik kvapnios kavos ar naminės giros, bet ir iš Prancūzijos, Portugalijos, Vokietijos atkeliavusių vynų, rinktinių konjakų ir ypatingų škotiškų viskių.

Ir jei nesate abejingi istorijai (jus žavi paprastas, bet jaukus interjeras, papuoštas senais laikrodžiais, šviestuvais, senojo Kauno nuotraukomis, nematytais indais ir kitais rakandais), jei ramina krosnyje spragsinčios ugnies šokis, ateikite. Ateikite ne tik dviese praleisti ramų vakarą, bet ir su draugais, kai norite paminėti svarbų įvykį, atšvęsti sukaktį, atšokti vestuves. Pobūviai „Žaliame rate“ rengiami visose trijose salėse (80 vietų) ir lauko terasoje (apie 70 vietų).

O jei svarbios progos nėra, tiesiog ateikite skaniai pavalgyti ir pasiklausyti pianinu atliekamų melodijų. Muzikos vakarai „Žaliame rate“ rengiami trečiadieniais ir penktadieniais, nuo 20 val. Netrukus į restoraną bus pakviesti ir vyno bei kitų gėrimų mėgėjai – planuojama rengti gėrimų pristatymus-degustacijas...

Ateikite, paragaukite, įvertinkite!

Daugiau apie restoraną>>

Meniu.lt informacija
Restorano nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną