Restoranas vandenyje (svetur)

Restoranas vandenyje (svetur)

Liepos pabaigoje Xiangfan miestą, esantį Kinijoje, užtvindė stiprus lietus. Sukeldamas nemažai problemų gyventojams, jis, atrodytų, turėjo pakenkti ir verslui: kas gi norėtų sėdėti restorane, kojas pamerkęs į vandenį? Pasirodo – daug kas.

Restorano savininkas jautėsi sugniuždytas, kai skaičiavo potvynio nuostolius. Restoraną reikia uždaryti remontui, todėl bus prarasta dalis klientų. Tačiau jis nespėjo įgyvendinti savo sumanymo, nes žmonių srautai tiesiog užplūdo restoraną.

Žinia apie šią maitinimo įstaigą, skendinčią vandenyje, pasklido po miestą ir dabar dėl didelio klientų srauto padavėjos vos spėja suktis. Restorano lankytojai tikina, kad tai labai gera atrakcija: „Man labai smagu. Ne tik dėl temperatūros. Tai naujas, įdomus valgymo būdas“, – tikino vienas vaikinas.

Vandens lygis restorane – iki kulkšnių. Paskutinį kartą toks stiprus lietus šį Kinijos miestą užtvindė prieš 50 metų.

Pastaruoju metu pastebima tendencija, kad žmones traukia tai, kas išsiskiria, o maitinimo įstaiga yra ne tik vieta, kur galima pasimėgauti maistu, bet ir pajusti kitokių potyrių: siūloma vakarieniauti tamsoje, pietauti danguje ar susituokti povandeniniame restorane. Kuo ekstremaliau, tuo geriau. Galbūt ši idėja taip pat prigis, todėl tokie restoranai „vandenyje“ bus statomi specialiai.

Parengė Elena Germanovič
Šaltinis: 4to4.com; news.xinhuanet.com
Nuotraukos: news.xinhuanet.com
Meniu.lt informacija  

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną