Restoranas „Tores“ – tai nuostabi vieta, puiki virtuvė, malonus aptarnavimas

Restoranas „Tores“ – tai nuostabi vieta, puiki virtuvė, malonus aptarnavimas

Nuo jo lauko terasos ir iš restorano salės atsiveria nuostabi panorama į senąjį Vilnių – matosi bažnyčių bokštai, Gedimino pilis, Trijų kryžių kalnas, Sereikiškių parkas. Vasarą kiek akys aprėpia galima gėrėtis medžių žaluma, nuostabiais saulėlydžiais, spalvingų oro balionų skrydžiais. Žiemą Jūsų laukia jauki, antikvarinių baldų ir interjero detalių kupina restorano „Tores“ salė.

Ketvirtadieniais restorane vyksta gyvos muzikos vakarai – grojamos populiarios melodijos, džiazas, flamenko ir kt. „Tores“ laukiamas kiekvienas – tiek kavos trumpam užsukęs vilnietis, tiek iš už jūrų marių atvykęs turistas.

Restoranas „Tores“ vaišina naujais, šefo Eugenijaus sukurtais, patiekalais. Virtuvė yra europietiška, vyrauja itališki, ispaniški patiekalai. Galima paminėti tigrinių krevečių užkandą, pikantiškas salotas su anties ir apelsinų gabaliukais, karališką karšį, keptą ant grotelių, anties filė su kriaušėmis, mango vaisių ir aitriųjų paprikų padažu. Yra vaikiškas, banketinių, furšetinių valgių ir gėrimų, turistinis meniu.

Vasarą vienu metu restoranas „Tores“ gali pamaitinti iki 500 svečių (šią vasarą restorane vyko „Red Bull lenktynių“ vakarienė, kurioje dalyvavo apie 500 kviestinių svečių). Šaltuoju metų laiku restorano didžiojoje salėje telpa apie 100 žmonių banketo ir apie 160 furšeto metu. „Tores“ mažojoje salėje vienu metu galima aptarnauti iki 50 svečių. Patalpų nuomos kaina priklauso nuo metų laiko, savaitės dienos, šventinių dienų, todėl tai yra kiekvieno konkretaus atvejo derybų objektas.

Patyrę vadybininkai organizuoja vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonių vakarėlius, produktų ar paslaugų pristatymus, gedulingus pietus. Turime nemažą atlikėjų, renginių vedėjų duomenų bazę.

Priklausomai nuo paslaugų kiekio, siūlome pačias palankiausias kainas, suteikiame nuolaidas. Nuostabi vieta, puiki virtuvė, malonus aptarnavimas – restoranas „Tores“ laukia Jūsų!

Restorano „Tores“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną