Restoranas „Meksika“ nuolat stebina originaliomis idėjomis (Vilnius)

Restoranas „Meksika“ nuolat stebina originaliomis idėjomis (Vilnius)

Šalyje vyksta daugiau nei 10 tūkstančių švenčių. Meksikiečiai nuo mažens gamina maistą. Jie – puikūs kulinarai. Šalis suskirstyta į daugybę regionų, tačiau meilė maistui juos visus suvienija. Restorane „Meksika“ taip pat visada rasite draugiškai nusiteikusius žmones, o įstaigos šeimininkas Don Edmundo nustebins originaliomis idėjomis.

Tai vienintelis meksikietiškos virtuvės restoranas Vilniuje, viliojantis sugrįžti ne tik dėl virtuvės, bet ir dėl puikios atmosferos. Darbo dienomis „Meksikoje“ galima greitai ir nebrangiai papietauti, vakarais bei savaitgaliais – linksmai pašėlti, sekmadieniais – sudalyvauti salsos vakarėlyje.

Interjeras alsuoja audringa meksikietiška dvasia – spalvos žaismingos, o detalės taikliai parinktos. Neseniai atsirado ir Gvadalupės mergelė, kurią galima rasti kiekvieno meksikiečio namuose ar Meksikos įstaigose.

Populiariausi patiekalai restorane – viščiukas ir kiaulienos sprandinė, patiekiami su tekilos liepsna. Kai kurie lankytojai metai iš metų mina restorano slenkstį vien dėl šių skanėstų. Užsisakę Don Edmundo tapų, užkandžių lėkštę, tikrai neapsiriksite – kaskart būsite nustebinti. Žinoma, „Meksikos“ valgiaraštyje rasite ir tradicinių meksikiečių patiekalų – quesadillas, enchiladas, tacos, burritas, nachos. Didesnėms kompanijoms – didelėse keptuvėse gaminami Chili con Carne, Fajita Combo, Burchilada ar ispaniškoji Paela.

Jeigu sunku išsirinkti, paragaukite savaitės patiekalo ar deserto. Taip pat galite pasimėgauti savaitės vynu, kurio butelis kainuoja tik 27 Lt. Žinoma, daugiausia restorane išgeriama tekilos bei alaus (meksikietiško „Corona“, belgiško „Hoegaarden“, čekiško „Kozel“).

Don Edmundo išdavė dar vieną paslaptį. Švenčiantiems gimtadienius restorane, dovanojamas tortas: „Penkiolikos draugų kompanija gali atšvęsti gimtadienį su tekilos degustacija už 800 Lt. Šiuo pasiūlymu pasinaudojo ne vienas. Restorane taip pat galima rengti vakarėlius, pobūvius ar degustacijas. Jei negalite atvykti pas mus, mes galime atvažiuoti pas jus su „Fiesta Meksikana“. Pastaruosius vakarėlius rengiame restorane arba ten, kur pageidaujate: erdviame bute ar biure, jaukioje pirtelėje ar užmiesčio sodyboje“.

Restorane laukiamos šeimos su vaikais, nes mažiesiems (iki 3 metų) patiekalai iš vaikiško valgiaraščio – nemokamai.


Elena Germanovič
Restorano „Meksika“ nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną