Restoranas „Kalvarijų No 1“ atsisveikina su rudeniu (Vilnius)

Restoranas „Kalvarijų No 1“ atsisveikina su rudeniu (Vilnius)

XIX a. pilyje prie Žaliojo tilto įsikūręs restoranas „Kalvarijų No 1“, pulsuojantis elegancija, šiluma ir ramybe, savo svečius žavi ne tik jaukiu interjeru, maloniu aptarnavimu, subtilia muzika, bet ir gardžiais, visada originaliai atrodančiais patiekalais. Čia galite ramiai papietauti su kolegomis, vakare skirti pasimatymą savo išrinktajai ar linksmai praleisti penktadienio vakarą kartu su savo draugais.

Prieš ruošiantis artėjančiai žiemai bei šventiniam periodui, restoranas „Kalvarijų No 1“ šį šeštadienį, t. y. lapkričio 22 d. 19 val. rengia rudens sezono ir taip pat visą vasarą džiuginusio kiemelio uždarymą su Lotynų Amerikos prieskoniu.

Restorane „Kalvarijų No 1“ dirbantis virėjas brazilas Renato kiemelyje gamins „ Paella Mar y Montana“ , o pamiršti praėjusios savaitės darbus galėsite salsos šokio sūkuryje. „Kalvarijų No 1“ kiemelyje koncertuos grupė „Otros Tres Tristes Tigres“: vokalas – Federico Mansanarez, bosai – Domas Aleksa, gitara – Eduardo Armona, o būgnais akompanuosite Jūs!

Koncerto metu galėsite mėgautis „ Empanadas de carne“, „Paella Mar y Montana“, „Pecetto al escabeche“, „Carne assada a sertaneja“ ir „ Crema Catalana“ patiekalais, o Jus sušildys karštas grogas ir karštas viskis su kokosų pienu. O jei pasidarys per daug karšta, atsigaivinti galėsite kokteiliais „Cuba Libre“, „Mojito“, „Espanlola“, „Caipirinha“.

Kiemelio uždarymo šventė – neįpareigojančių renginių pradžia, kurie vyks visą žiemą „Kalvarijų No 1“ su vis naujais Lotynų Amerikos (ir ne tik) patiekalais, pagardintais gyvos salsos, bosa nova muzikos ritmais. Kas antrą ketvirtadienį kviečiame paragauti ypatingų patiekalų, kuriuos Jums patieks pats šefas. Sekite renginių skiltį mūsų internetiniame puslapyje www.kalvariju1.lt arba palikite savo vizitinę kortelę vazoje ant baro ir mes Jus asmeniškai informuosime apie vykstantį renginį. Kvietimų skaičius ribotas.

Daugiau apie restoraną>>

Restorano „Kalvarijų No 1“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną