Restoranas „Aloha“ – išskirtinis egzotikos kampelis (Vilnius)

Restoranas „Aloha“ – išskirtinis egzotikos kampelis (Vilnius)

Įsikūręs „Vichy“ vandens parke (Ozo g. 14, Vilnius), restoranas „Aloha“ vienintelis Lietuvoje siūlo pasimėgauti Polinezijos virtuvės patiekalais. Kiekvienas išsirinks iš gausybės patiekalų, patenkintas liks net ir išrankiausias gurmanas.

Pavargusiems nuo rutinos ir amžinai skubantiems į restoraną „Aloha tikrai verta užsukti, nes atostogų dvasia alsuojantis restoranas – puiki poilsio ir ramybės oazė, perkelsianti Jus į kitą erdvę. Autentiški raštai, palmės, šiaudiniai stogeliai, burlentės ir kanoja, besišypsančios ir havajietiškai apsirengusios padavėjos su gėlių girliandomis ant kaklo – pasijusite tarsi egzotiškame krašte.

Galėsite paragauti tikrų Havajų, Naujosios Zelandijos, Taičio ir kitų kraštų virtuvės patiekalų. Dauguma klientų jau spėjo pamėgti aštrią žuvų sriubą su jūrų gėrybėmis bei daržovėmis. Nevieną sugundo firminis patiekalas – jautienos ir kiaulienos „Po tau feu“ rudojo brendžio padaže. Bananų lapuose keptas upėtakis taip pat vertas dėmesio – labai egzotiškas ir nekasdieniškas. Patiekalų gamybos procesą stebi pats klientas. Viskas gaminama iš šviežių produktų, todėl nuostabus skonis garantuotas!

Skaniai pavalgius verta paragauti deserto – kokoso riešutų drožlėse keptų ananasų žiedų... Taip pat siūlomas firminis „Aloha guest“ kokteilis.

Į restoraną „Aloha“ verta ateiti ir su vaikais, nes mažiesiems lankytojams siūlomi specialūs patiekalai. Be to, tiek mažus, tiek didelius vakarais maloniu svetingumu visada stebina iš tolimosios Polinezijos atvykę muzikantai.

Daugiau apie restoraną>>

Parengė Elena Germanovič
Restorano „Aloha“ nuotr.
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną