Reklamuotis Meniu.lt portale – efektyvu!

Reklamuotis Meniu.lt portale – efektyvu!

Meniu.lt – tai didžiausias, išsamiausias bei labiausiai lankomas specializuotas interneto portalas, kuriame pristatomos visos Lietuvos maitinimo ir pramogų įstaigos, maitinimo rinkos naujienos bei aktualijos iš viso pasaulio. Portale pateikiama įdomi bei svarbi informacija tiek maitinimo ir pramogų įstaigų lankytojams, tiek darbuotojams ir savininkams. Portalas atnaujinamas kasdien, todėl dauguma Lietuvos restoranų, kavinių ir klubų lankytojų bei svečių iš užsienio informacijos ieško būtent Meniu.lt. Būti portalo Meniu.lt klientu – tai ne tik būti lengvai pasiekiamiems daugumai Lietuvos interneto vartotojų, bet ir Jūsų restorano ar kavinės įvaizdžio dalis.

Meniu.lt kasdien sulaukia didelio tikslinių lankytojų skaičiaus – šiuo metu portalą aplanko virš 14'000 lankytojų per parą, kurie pažiūri virš 50'000 puslapių, iš jų – ir Jūsų įstaigos pristatymą, naujienas, pasiūlymus pobūviams ar kitą reklaminę informaciją! Patogi paieškos ir rūšiavimo sistema (įstaigos pasirinkimas pagal miestą, tipą, virtuvę, pagal raktinius ar specifinius žodžius bei pavadinimus; paieška naujienose bei recenzijose) leidžia greitai ir patogiai rasti pageidaujamą įstaigą ar paslaugą.

Meniu.lt portale informacija atnaujinama kiekvieną dieną, portalo lankytojams pateikiamos aktualios naujienos. Portalas pastoviai tobulinamas, kad atitiktų portalo lankytojų ir jame besireklamuojančių maitinimo ir pramogų įstaigų interesus. Portale taip pat dalis informacijos yra skirta maitinimo, pramogų ir apgyvendinimo verslo profesionalams.

Neseniai Meniu.lt portale atsirado naujos rubrikos „Originalios dovanos“ (restoranų ir pramogų kompleksų dovanų čekiai) ir „Ypatingoms progoms“ (specialūs pasiūlymai planuojantiems krikštynas, sužadėtuves ir kt.).

Meniu.lt vardas ir interneto adresas nuolatos reklamuojami įvairiuose leidiniuose, internete, specializuotų parodų metu. Kiekvieną mėnesį savireklamai skiriama virš 20 % visų portalo pajamų. Meniu.lt yra praktiškai visų svetingumo sektoriui skirtų renginių Lietuvoje informacinis rėmėjas ir net dalyvis. Portalo Meniu.lt personalas kasmet aplanko svarbiausias Europos viešojo maitinimo ir pramogų sektoriaus parodas, kuriose semiasi žinių bei užmezga tarptautinius ryšius. Portale dirba ta pati profesionali komanda, kuri leidžia žurnalą „Restoranų verslas“, leidinius „Meniu kelyje“, „Pobūvių gidas“, vykdo projektą „Pasaulio virtuvės“.

Meniu.lt portale besireklamuojantiems restoranams skirta:

Prioritetinė vieta maitinimo įstaigų sąraše. Išsamus įstaigos pristatymas (logotipas, nuotraukos bei valgiaraštis), kuris nuolatos atnaujinamas. Profesionalaus žurnalisto parašyta (arba Jūsų pateikta) recenzija apie įstaigą. Naujienų bei specialių Jūsų įstaigos pasiūlymų (dienos pietų valgiaraščio, paslaugų vaikams, konferencijų paslaugų ir kt.) publikavimas Meniu.lt portalo naujienų, renginių, akcijų ir dienos pietų rubrikose. Šventinių arba proginių pasiūlymų pristatymas specialiose šventinėse rubrikose. Pobūvių (banketų, furšetų, išvežamųjų pobūvių ir kt.) pristatymas bei pobūvių užsakymų nukreipimas maitinimo įstaigoms. Nemokama leidinio „Restoranų verslas“ prenumerata. Meniu.lt klientus įvairiais veiklos klausimais nemokamai konsultuoja portalo specialistai.

Dėl reklamos portale Meniu.lt kreipkitės el. p. info@meniu.lt arba tel. (8 5) 2735919.

Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną