Ramybės oazė kavinėje „Eva“ (Vilnius)

Ramybės oazė kavinėje „Eva“ (Vilnius)

Ar norite pabėgti nuo šalčio ir miesto šurmulio, kai vaikščiojant senamiesčio gatvėmis papučia šiaurinis vėjas? Jei taip, užsukite į kavinę „Eva“ – čia rasite ramybės oazę...

Jogailos g. 11/Smetonos g. 2, prie pat Gedimino prospekto įsikūrusi kavinė kviečia paragauti dienos pietų, o vakare užsukti romantiškos vakarienės ar tiesiog pasisėdėti su draugais. Ramus, neįpareigojantis interjeras leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti jaukia šiluma: pasitelktos arkos bei meninės nišos, kelios vazos bei paveikslai suteikia erdvėms jaukumo. Pakelkite galvą į viršų bei apžiūrėkite lubas – istorijos vaga nukeliausite atgal bent vieną amžių, o atsisėdę vienoje iš salių, galėsite apžiūrėti fotografijos studentų eksponuojamus darbus. Ekspozicija keisis kas kelis mėnesius, o studentai apsidžiaugs sulaukę atsiliepimų apie savo kūrinius.

Daugelis mėgsta užsukti į kavinę dienos pietų metu, kurie tiekiami nuo 11.00 iki 17.00 valandos. Kiekvieną dieną galėsite paragauti vis kitokių salotų, šaltų užkandžių su silke, dienos sriubos ar vištienos sultinio su vis kitais priedais: skrebučiu, ryžiais, makaronais, blynelių juostelėmis ir t. t. Taip pat siūloma paragauti vieno iš 4 karštųjų patiekalų: vienas be mėsos, kiti su paukštiena, žuvimi, jautiena ar kitos rūšies mėsa.

Kavinės direktorė pastebi, kad lankytojai vis labiau pamėgo kalakutieną, o populiariausi yra natūralios mėsos patiekalai bei pomidorų sriuba su česnakiniais skrebučiais. Jeigu užsukote pirmą kartą, paragaukite firminių „Evos“ šviežių daržovių salotų su riešutais bei vištiena arba „Evos“ kiaulienos sprandinės kepsnio, patiekiamo su ryžiais, šviežiomis daržovėmis bei pagardinto majonezų-sojų padažu.

Užsukę į kavinę, kiekvieną dieną galėsite mėgautis vis kitu dienos pyragu, o jei užsimanysite ledų, būtinai paragaukite ledų deserto su vyšnių užpilu bei karštuoju šokoladu. Alaus mėgėjams verta pamaloninti gomurį alaus bei airiško sirupo kokteiliu – jis įmantraus bei saldaus skonio, todėl labiau tinka damoms. Greitu metu valgiaraštyje rasite ir naujienų lapą – jis bus skirtas nenumaldomai artėjančiam šaltajam sezonui. Jeigu esate sporto fanas, nepraleiskite varžybų – krepšinio, futbolo ir kitų sporto rungtynių transliacijoms patartina staliukus rezervuoti iš anksto.

Čia taip pat patogu rengti pobūvius, banketus, furšetus ar vakarėlius. Galite švęsti bet kurią išskirtinę gyvenimo akimirką: gimtadienį, jubiliejų, krikštynas ar vestuves. Čia dažnai švenčiamos šeimos ar vaikų šventės. Dėl strategiškai patogios vietos kavinė tinka įmonės vakarėliui, seminarams pristatymams bei mini konferencijoms rengti. Kavinėje yra dvi atskiros salės: pobūvių metu kiekvienoje salėje telpa po 30-35 žmones, o furšetuose gali dalyvauti ir daugiau svečių. Šeimininkai bendradarbiauja su interneto portalu aistringas.lt, todėl, jei norėsite pikantiškų pramogų, galėsite užsisakyti striptizą, vaisių valgymą nuo merginos kūno, pilvo šokį, šventinę programą ar kitas aistringas atrakcijas. Kavinė „Eva“ ativara mintims bei netradiciniams projektams: taip pat sėkmingai kaip fotografijos studentai, savo pristatymus laisvais vakarais gali rengti ir literatūros ar muzikos bei kiti studentai. Čia laukiami visi meninkai.

Daugiau apie kavinę>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Evos“ archyvo
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną