Putojantis auksinis vynas (įdomybės)

Putojantis auksinis vynas (įdomybės)

Nors Naujieji metai liko praeity, pakelti prabangaus putojančio vyno taurę visada atsiras proga. Ypač jei kalba eina apie išskirtinį gėrimą, kurį visiems gurmanams pagamino vokiečiai. Žinoma, su prancūzišku šampanu nėra ko lyginti, bet...

Vokietijoje, Reino upės rūsiuose, saugomas ir brandinamas tikras auksinis putojantis vynas. Kiekvieno butelio viduje žėri (22 K) aukso lašiukai, kurie ne tik akį traukia, bet ir žadina troškulį. Šis unikalus, rafinuotas putojantis produktas gaminamas iš baltųjų Pinot vynuogių, auginamų Pietų Vokietijoje. Gėrimas yra net kelių rūšių: braškių, persikų, figų, originalaus skonio. Kiekvienam savo.

Tokia išskirtinė dovana idealiai tinka Naujų metų, vestuvių, gimtadienio, įmonės vakarėlio ar bet kokia kita proga. Beje, kaina išties nėra aukšta (nuo 14 iki 50 JAV dolerių). Gėrimas išpilstomas į 0,2, 0,75 ir 1,5 l buteliukus. „Gold Cuvee“ platina „Vom FASS“ prekybininkai.

Kodėl gi neparagavus aukso? Jei artėja šventė, kurioje nedalyvaus someljė, kelis buteliukus „Gold Cuvee“ turėti visai paranku.

Raminta Skripkaitė
Šaltiniai: www.thegoodlife.ru, www.goldcuvee.eu
Nuotraukos: http://www.goldcuvee.eu
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną