Priešais vandenyną – golfo viešbutis

Priešais vandenyną – golfo viešbutis

Prabangaus kurorto Kauri Cliffs kaimynystėje atidarytas golfo viešbutis „Cape Kidnappers“. Viešbutį įvertinti gali ne tik golfo aistruoliai, bet ir tie, kurie šiai sporto šakai yra visiškai abejingi. Nors 26 kambarių viešbutis atidarytas neseniai, nuostabūs golfo aikštynai „Cape Kidnappers“ jau žinomi ir už Naujosios Zelandijos ribų.

Geriausias įrodymas – tai, jog čia ištisus metus žaidžia ne tik naujokai, bet ir profesionalai, tarp kurių minimi tokie meistrai kaip Adamas Skott, Brendas Snedeker, Antonis Kim ir Hanteris Machan.

Tačiau žymaus kurorto kaimynystė ir golfo laukų kokybė – ne vienintelis naujojo viešbučio privalumas. Svečiams organizuojamos ekskursijos po vyno regionus, siūloma susipažinti su šalia esančia pasakiško grožio Hawke's Bay įlanka bei vienu geriausių regiono vyndarių Naujojoje Zelandijoje. Į kelionę įeina viskas: nuo trumpučių degustacijų viešbučio vyno rūsyje iki kelias valandas trunkančių kelionių po svarbiausius vyndarių Hawke's Bay regionus. Pats populiariausias – Te Awa, kuriame gaminami Sauvignon Blanc, Chardonnay vynai.

Tik svečiams viešbutis „Cape Kidnappers“ suteikia galimybę aplankyti vyndarystės regionus ir susipažinti su gamybos procesų subtilybėmis. Per visą ekskursiją Jus lydės patyręs gidas, o degustuoti Naujosios Zelandijos vyną padės someljė profesionalas Saimonas Mc Auli.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.nilsen.ru
Nuotraukos: www.nilsen.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną