Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Prancūzija kviečia į didžiausią gastronomijos mugę

2009-10-27
Paskelbk savo straipsnį

Nuo spalio 30 (jau nuo šio penktadienio) iki lapkričio 11 dienos Dižone (Dijon, Prancūzija) vyks didžiausia gastronomijos mugė, kurioje bus pristatyti tradiciniai patiekalai iš skirtingų Prancūzijos regionų, o taip pat ir dešimtys rūšių išskirtinių prancūziškų vynų. Tarptautinė gastronomijos mugė Dižone vyksta kasmet nuo 1921-ųjų metų.

Daugiau nei 550 kompanijų savo prekes pristato ir siūlo čia atvykstantiems 200 tūkstančių lankytojų. Mugėje galima ne tik apsižvalgyti išvysti ir paragauti įvairiausių produktų, o taip pat rasti bei įsigyti prekes namams: baldus, indus, jaukumą sukuriančias interjero detales – indaujas, kilimus, virtuvei reikalingus įrankius bei kitus daiktus.

Kasmet mugės lankytojai gauna puikią galimybę susipažinti su kitų šalių patiekalais. Šiemet žymūs virtuvės šefai iš Graikijos visus norinčius kvies apsilankyti meistrų pamokėlėse ir jose išmokti kulinarinių subtilybių...

Vienas svarbiausių šventės įvykių – „Lucullian“ šventė. Tai įdomiausia mugės dalis, kurios metu vyksta virėjų pasirodymai, degustacijos ir kulinariniai konkursai. Bilieto kaina – 5,20 euro.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: tourdaily.com
Nuotraukos: wordpress.com
Meniu.lt informacija