Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pradėjo veikti nauja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos interneto svetainė

2009-07-01
Paskelbk savo straipsnį

Nuo liepos 1 d. pradeda veikti nauja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) interneto svetainė, kurioje yra teikiamos viešosios elektroninės paslaugos visuomenei.

Siekiant praplėsti viešųjų paslaugų ir viešosios informacijos teikimą gyventojams, verslo subjektams ir kitoms suinteresuotoms tikslinėms grupėms įdiegta sistema, leidžianti prisijungti prie Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viešųjų paslaugų naudojant „elektroninius valdžios vartus“.

„Nuo šiol įgyvendinta e-valdžios koncepcija mažins biurokratines kliūtis, suteiks fiziniams ir juridiniams asmenis galimybę naudotis mūsų tarnybos paslaugomis, žinoti kontrolės rezultatus, pateikti prašymus dėl maisto tvarkymo pažymėjimų, licencijų ir visų kitų dokumentų, naudojant elektroninę bankininkystę“, - sistemos pristatymo metu akcentavo VMVT direktorius prof. Kazimieras Lukauskas.

Sistema užtikrina ir grįžtamąjį ryšį tarp interesanto ir inspektorių, taip sudarydama sąlygas taupyti finansinius išteklius. Norintis vykdyti ar vykdantys veiką, susijusią su maisto tvarkymu ar veterinarija, gali pateikti prašymus naudojant elektroninę bankininkystę ir gauti į juos atsakymus ar prašomas dokumentų formas – maisto tvarkumo subjekto pažymėjimus, licencijas „iš namų neiškėlę kojos“. Taip pat maisto tvarkymo veikla užsiimančios įmonės turi galimybę susipažinti su patikrinimo metu nustatytais pažeidimais, trūkumais.

Svetainėje, atsižvelgus į vartotojų lankomumo analizę, plečiamas ne tik elektroninis turinys, bet ir optimizuojama svetainės struktūra ir technologija. Naujoje svetainėje įdiegtas video konferencijų modulis, šiuolaikiškas vaizdinės medžiagos pateikimas.

Pasak VMVT direktoriaus prof. Kazimiero Lukausko – Tarnyba padarė labai didelį „e-žingsnį“ teikiant viešąsias paslaugas elektroninėmis ryšio priemonėmis bei įgyvendinat „vieno langelio“ principu veikiančią informacinę sistemą.

VMVT interneto svetainės pasiekiamos www.vmvt.lt ir www.vet.lt adresais.

VMVT informacija