Portale Meniu.lt – kaimo turizmo sodybų katalogas

Portale Meniu.lt – kaimo turizmo sodybų katalogas

Pastaruoju metu Lietuvoje tapo populiaru vestuves, gimtadienius, įmonės vakarėlius ir kitas šventes švęsti užmiestyje, sodybose. Per keletą paskutinių metų įrengta tikrai nemažai gražių sodybų, kuriose suteikiamos puikios sąlygos tiek švęsti šventes, tiek ilsėtis gamtoje. Netgi dabartiniai ekonominiai sunkumai neturėtų lankytojų atbaidyti nuo kaimo turizmo sodybų, nes jose siūlomos paslaugos ir maistas yra pigesni nei miestų viešbučiuose ir restoranuose. Kas gali būti geriau už tyrą kaimo orą, kaimišką pirtį, kubilą, šalia tekantį upelį ar tviskantį ežerą? Lietuvos kaimo turizmo sodybos tikrai gali pasiūlyti tai ir dar daugiau.

Plėsdami portalo Meniu.lt duomenų bazę bei visiems interneto vartotojams nemokamai teikiamas paslaugas, šį pavasarį pristatome naują rubriką „Kaimo turizmo sodybos“. Kaimo turizmo sodybų savininkus kviečiame šioje rubrikoje pristatyti savo sodybas, jose teikiamas paslaugas (galimybę rengti įvairius pobūvius, seminarus, įmonių renginius ir pan.). Kaip ir kitose portalo Meniu.lt rubrikose, dalį anketinės informacijos publikuojame nemokamai.

Nusprendusieji paskelbti informaciją apie savo sodybą portale Meniu.lt, galės publikuoti komplekso nuotraukas, recenziją, pateikti išsamų paslaugų pristatymą, taip pat pranešti apie savo naujienas portalo naujienų rubrikoje. Galite būti tikri, apie jus sužinos tūkstančiai žmonių (per parą portalą aplanko iki 15 000 internautų).

Veikiantis nuo 2000 m. gruodžio, Meniu.lt sėkmingai sujungė aktyviausius Lietuvoje viešojo maitinimo ir pramogų objektus į vieną bendrą sistemą, kurioje greitai galima surasti kiekvieną restoraną, klubą ar kavinę. Mūsų tikslas – pateikti išsamią informaciją vartotojui, ieškančiam vietos pavalgyti, surengti pobūvį ar tiesiog linksmai ir turiningai praleisti vakarą.

Jeigu norite sužinoti daugiau, rašykite el. paštu info@meniu.lt arba skambinkite telefonu Vilniuje (8 5) 2735919.

Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną