Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Populiariausia Rusijoje - degtinė „Russian Standard“, Lietuvoje pristato degtinę „Gold“

2009-11-24
Paskelbk savo straipsnį

Pasaulinė naujiena Premium degtinės kategorijoje, degtinė „Russian Standard Gold“, pagaliau pasiekė ir Lietuvą. Nuo lapkričio pabaigos daugumoje prekybos centrų Lietuvoje galima bus įsigyti naują populiariausios Rusijoje degtinės gamintojos „Russian Standard“ degtinę „Gold“. „Russian Standard Gold“ – tai unikalus klasikinės degtinės recepto ir rūpestingai atrinkto, „auksinės šaknies“ - Sibiro ženšenio derinys.

„Auksinis“ ženšenis suteikia degtinei „Russian Standard Gold“ nepamirštamą minkštą skonį, o šiuolaikiška gamybos technologija vienoje iš geriausių degtinės gamyklų pasaulyje užtikrina aukščiausią degtinės skaidrumo lygį.

Degtinės „Russian Standard“ istorija prasidėjo 1998 metais, kai pirmąjį kartą buvo pagaminta visiškai nauja premium klasės degtinė, distiliuota ir išpilstyta Rusijoje, o į degtinės sudėtį įėjo išskirtinai tik vietiniai produktai ir ypatingi ingredientai. Šiandien „Russian Standard“ yra „NR.1” ne tik Rusijoje, bet nuolat užkariauja vis naujas pasaulines rinkas.

„Russian Standard“ ne tik vadovaujasi moderniomis bei unikaliomis gamybos technologijomis, bet ir laikosi ilgamečių Rusijos degtinės gamybos tradicijų. „Russian Standard“ gaminama pagal 19 am žiuje nustatytą oficialų tikros degtinės gamybos standartą pasitelkiant šiuolaikines, pažangiausias technologijas.

Remdamasi amžius gyvavusiomis degtinės gamybos tradicijomis, panaudodami pačius naujausius filtravimo būdus ir daug dėmesio skirdami net smulkiausioms detalėms, „Russian Standard“ sukūrė neturinčią sau lygių rusiškų degtinių gamą, priskiriamą premium klasei – tai „Russian Standard Original“, „Russian Standard Platinium“ ir „Russian Standard“ pasididžiavimas - „Russian Standard Imperia“.

Lietuvoje „Russian Standard“ degtinę platina UAB „Mineraliniai vandenys“.

Daugiau apie „Mineralinius vandenis“>>

„MV“ informacija