Pirmasis pasaulyje motociklininkų viešbutis

Pirmasis pasaulyje motociklininkų viešbutis

Artėjant 105-tosioms legendinės firmos „Harley Davidson“ metinėms, JAV, Milvoki (Milwaukee) mieste, atidarytas pirmasis prabangus viešbutis. Jis skirtas visiems, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be motociklo.

Prabangus „The Iron Horse“ viešbutis įkurtas istoriniame pastate, esančiame Milvoki centre. Numeriai labiau panašūs į apartamentus. Kambario kaina nuo 200 JAV dolerių. Čia stilingos, nedekoruotos, bet tikromis plytomis išgrįstos sienos, aukštos lubos ir nuostabūs vaizdai pro didžiulius langus. Beje, viešbutis neperpildytas „baikerinės“ romantikos. Motociklus primena tik aptrauktos juodos odos sofos, o kambariuose, prie įėjimo, įmontuoti kabliukai, pasikabinti savo odinei striukei...

„Plieniniams žirgams“ laikyti pastatytas specialus garažas. Tačiau svarbiausia, kad visi 102 kambariai ir liuksai papuošti didžiuliu gražuolės viliokės paveikslu. Amerikiečių fotografijos meistras Čarlzas Duaeris (Carls Dauer) fotosesijai pakvietė paprastas Milvoki miestelio moteris, norėdamas visam pasauliui įrodyti, jog Viskonsino valstijos gyventojos niekuo nenusileidžia Los Anželo ar Niujorko dievinamoms gražuolėms.

Viešbučio SPA centre galima atsipalaiduoti ir pailsėti po ilgų valandų, praleistų ant „plieninio žirgo“ balno, o restorane „Smyth“ – paragauti klasikinių amerikietiškų kepsnių. Čia yra ir boutique parduotuvėlė, kurioje galima įsigyti kelyje būtinas smulkmenas. „The Iron House“ motociklininkams pasiūlys ir detalų žemėlapį su visais Viskonsino maršrutais. Beliks tik leistis į trasą, ieškoti nuotykių.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: nilsen.ru
Nuotraukos: http://www.theironhorsehotel.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną