Picasso kūriniai – ne tik meno galerijose (svetur)

Picasso kūriniai – ne tik meno galerijose (svetur)

Daugelis į Las Vegasą vyksta dėl aktyvaus naktinio gyvenimo, nesibaigiančių pramogų ar azartiškojo pokerio. Žėrinčiame „nuodėmių mieste“ yra dar viena dėmesio verta vieta. Pasirodo, žymaus dailininko Pablo Picasso gerbėjai jo meno kūrinius gali pamatyti ne tik meno galerijose. Las Vegase veikia restoranas „Picasso“. Žinomą menininką primena ne tik pavadinimas, restorano sienos dekoruotos Picasso darbais. Įstaigoje dominuoja elegantiška ir prabangi atmosfera, o iš terasos atsiveria nuostabus vaizdas į „Bellagio“ viešbutį su nepakartojamais šokančiais fontanais.

Restorano virtuvės šefas Julianas Serrano vadinamas geriausiu šefu pietvakariuose, o įstaigos, kurioms jis vadovauja, – pačiomis populiariausiomis visame Las Vegase. Pelnytai ir šis restoranas gavo 2 „Michelin“ žvaigždutes. Įkvėptas prancūziško preciziškumo ir ispaniško temperamento, ponas Serrano sukūrė restorano „Picasso“ meniu. Virtuvės šefas rekomenduoja paragauti karštų putpelių salotų su artišokais, austrių su juodaisiais ikrais arba delikateso – karvelio su medaus plutele. Kainos restorane nemažos (nuo 90 JAV dolerių), tačiau už nepriekaištingą kokybę verta nepagailėti.

Itin greitas bei profesionalus aptarnavimas, įspūdinga vynų korta – net 1500 iš geriausių Europos vynuogynų atvežti vynai. Pablo Picasso drobės ant sienų – nenuginčijamas restorano koziris. Sugrįžti į restoraną norės ne tik vertinantys žymaus prancūzų dailininko darbus.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.nilsen.ru
Nuotraukos: www.wordpress.com
(antroje – viešbutis „Bellagio“, trečioje – austrės su juodaisiais ikrais, ketvirtoje – virtuvės šefas Julianas Serrano)
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną