„Perkūno namai“ Jūsų šventę pavers nepamirštama (Kaunas)

„Perkūno namai“ Jūsų šventę pavers nepamirštama (Kaunas)

Artėjant didžiosioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams – UAB „Perkūno namai“ kolektyvas su malonumu pasiruošęs Jums padėti! Mūsų patirtis bei pripažinti restoranų „Daugirdas“ ir „Perkūno namai“ virtuvės meistrai bei aukšto lygio aptarnaujantis personalas Jūsų šventę pavers išskirtine ir nepamirštama. Tiesiog mėgaukitės šiomis nuostabiomis šventėmis bei akimirkomis, praleistomis su artimaisiais, o visus rūpesčius palikite mums!

Elegantiškas „Daugirdo“ restorano interjeras bei jauki „Perkūno namų“ restorano aplinka – tai ideali vieta organizuoti šventinius pokylius, dalykinius pietus, svečių priėmimus bei linksmas vakaro šventes savo draugams ar bendradarbiams. Jūsų pageidavimu, pokylius galime organizuoti bei aptarnauti iki kelių šimtų svečių Jūsų pasirinktoje vietoje: įmonės biure, teatre, galerijoje ar kitoje pageidaujamoje aplinkoje.

Siūlomos paslaugos:

* Kalėdinių vakarėlių organizavimas ir aptarnavimas (restoranuose „Perkūno namai“ – iki 50 svečių, „Daugirdas“ – iki 100 svečių).

* Kulinarinių ir konditerinių patiekalų užsakymas į namus ir ne tik – Kūčių bei Naujųjų metų stalui.

* Naujųjų metų sutikimas restorane „Daugirdas“ (vakaro tema – „Havajai“) ar uždaras vakaras Jūsų šauniai kompanijai restorane „Perkūno namai“ ir nakvynė mūsų viešbučiuose su 50 % nuolaida.

Taip pat visą gruodžio mėnesį kviečiame visus norinčius pasivaišinti mūsų restoranuose tradiciniu Kalėdų patiekalu – kepta žąsimi – ir pasimėgauti prie jos derančiu vynu.


Daugiau apie restoraną „Perkūno namai“ >>

Daugiau apie restoraną „Daugirdas“ >>

Restoranų informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną