Pažangiausios pasaulio technologijos – darbuotojų laiko apskaitai

Pažangiausios pasaulio technologijos – darbuotojų laiko apskaitai

Darbo laiko skaičiavimas aktualus bet kurioje įmonėje, nepriklausomai nuo jos dydžio, veiklos pobūdžio ir verslo procesų struktūros. Laiko nuostoliai, atsirandantys dėl vėlavimo, pravaikštų, neracionalaus darbuotojų perkėlimo, paprastai gerokai viršija automatizuotos programos diegimo bei priežiūros išlaidas.

Įmonė „UCS Baltic“ siūlo kompleksinį sprendimą, leidžiantį automatizuoti įprastas tabelio pildymo operacijas, darbuotojų atvykimo bei išvykimo laiko fiksavimą. Su „UCS Baltic“ siūloma sistema klientas gali labai tiksliai apskaičiuoti uždirbtą atlyginimą, atsižvelgdamas į realų faktiškai išdirbtą laiką, padidinti bendrą gamybos bei technologijų discipliną ir visiškai išvengti galimų sukčiavimų.

Siekdami, kad darbuotojai sąžiningai ir efektyviai dirbtų, įmonių vadovai neretai imasi gana drastiškų personalo darbo kontroliavimo priemonių. Sekimas, papildomas ir dažnai visai neefektyvus kontrolieriaus etatas arba baudos negelbsti nuo savivaliavimo, disciplinos stokos ir atsainaus personalo požiūrio į darbą, netgi priešingai – sukuria priešišką tarpusavio santykių atmosferą ir net gali pabloginti situaciją.

„UCS Baltic“ įmonių vadovams siūlo patikimą ir kokybišką sprendimą – darbuotojų laiko apskaitos sistemą, naudojančią unikalius duomenis – pirštų antspaudus, kuriais valdoma praėjimo kontrolės sistema. Sistemoje efektyviai integruoti darbuotojo piršto biometriniai parametrai bei apsaugos funkcijos: apskaita, analizė ir darbo laiko kontrolė, kurios riboja patekimą į patalpas. Esminis šios sistemos privalumas yra tikslus faktiškai išdirbto laiko skaičiavimas ir darbuotojų naudingumo įvertinimas.

Kaip veikia ši sistema

Atvykstantys ir išvykstantys darbuotojai sistemoje yra fiksuojami (registruojami) kiekvieno jų biometriniais parametrais, t. y. pirštų antspaudais. Darbuotojai registruojami automatiškai ir labai tiksliai. Klaidos galimybė lygi nuliui, todėl sistemos patikimumas yra šimtaprocentinis.

Informacija apie atvykusius ir išvykusius darbuotojus kaupiama specialioje programoje, kuri yra puikiai suprantama vartotojui ir ypač lengvai pritaikoma individualiems vadovo, apskaitos skyriaus, personalo skyriaus, administratorių poreikiams. Sistema ypač naudinga vadovams, norintiems tiksliai žinoti, ar jau atėjo konkretus darbuotojas į darbą, ir kiek laiko vėlavo, ar atėjo anksčiau.

Programoje, kuri yra sujungta su praėjimo kontrolės sistema, galima nurodyti teises bei leidimus kiekvienam praėjimui bei darbuotojui atskirai. Sistema skirta tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, turinčioms keletą skyrių. Įmonių darbuotojams galima sukurti hierarchinę struktūrą bei priskirti valdymo teises ir leidimus priėjimui prie svarbių duomenų.

Laiko stebėjimo privalumai:

Efektyvus darbuotojų ir įmonės darbas. Didesnė disciplina. Didesnis produktyvumas. Sklandūs verslo procesai. Paprastas atlyginimo apskaičiavimas.

Nesudėtingas, tačiau labai efektyvus sprendimas automatizuoja darbo laiko ir praėjimo kontrolės informaciją iš visų prie sistemos prijungtų objektų. Be to, pats darbdavys ar jo paskirtas asmuo gali pasirinkti kontroliavimo būdą.

Laiko stebėjimo ypatybės:

Darbuotojų įregistravimo/išregistravimo įrašai duomenų bazėje registruojami automatiškai. Atskirai stebimos kiekvieno darbuotojo, sektoriaus ar įmonės darbo valandos (sistema leidžia prijungti duomenis iš nutolusių biurų). Ataskaitos sugeneruojamos automatiškai ir gali būti pateikiamos .html, .xls ar .xml formatais, t. y. gali būti peržiūrimos įprastomis kompiuterinėmis programomis. Vyr. vadybininkai, apsaugos darbuotojai, personalo vadovai apie darbuotojų atvykimą ar neatvykimą informuojami tiesiogiai. Darbo laiko ir praėjimo kontrolės sistemos yra integruotos į vieną bendrą įstaigos sistemą.

„UCS Baltic“ siūlomas techninės ir programinės įrangos kompleksas garantuoja visapusišką, tačiau sąžiningą personalo kontrolę. Biometrinės atpažinimo technologijos, skirtingai nei raktai ar vardinės kortelės, užtikrina kiekvieno darbuotojo praėjimą pro kontrolės punktą ir niekaip negali būti suklastotos. Sistema taip pat veikia su RFID bei magnetinėmis kortelėmis.

Tai pati naujausia ir pažangiausia, Lietuvoje tik pradedama naudoti technologija. Nors Lietuvoje ši įranga – naujiena, pasaulyje tokio tipo sistemos naudojamos ne vienerius metus ir yra diegiamos daugelyje pažangių verslo sričių: pradedant kompiuteriniais slaptažodžių pakaitalais biometriniu piršto antspaudu, baigiant aukščiausio saugumo lygio objektais, kur pirštų antspaudas ir akies rainelės skenavimo technologija yra labiausiai paplitusios.

UAB „UCS Baltic“ informacija

Daugiau apie UAB „UCS Baltic“ >>

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną