Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Parodoje „Baltijos maistas“ – nuo ekologiškų produktų iki indų

2009-10-23
Paskelbk savo straipsnį
Gardūs kvapai, ekologiškas maistas, daugybės šalių alus, degustacijos – visa tai laukia Klaipėdoje spalio 23-25 dienomis vyksiančioje parodoje „Baltijos maistas 2009“.

Mugių, parodų, konferencijų organizatorius „Expo Vakarai“ nusprendė atgaivinti tradicinę prieš devynerius metus paskutinį kartą pasirodžiusią specializuotą maisto, gėrimų ir technologijų ekspoziciją.

Spalio 23-25 dienomis „Ledo arenos“ patalpose lankytojų laukia maisto ir gėrimų pramonės produkcija, sveiko maisto produktai, kavinių ir restoranų įranga, pakavimo technologijos. Parodoje dalyvaus daugiau nei 60 įmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų šalių – Latvijos, Estijos, taip pat ir Lenkijos Respublikos ambasada.

Siūlys ekologiško maisto

Kaip teigė parodos organizatoriai, lankytojai galės apžiūrėti, paragauti ir įsigyti mažesnėmis kainomis nei parduotuvėse ekologiško maisto. Tokių produktų gyventojas neras nei prekybos centruose, nei kitose prekyvietėse. Bendrovė „Trys sultonai“ pasiūlys jų gaminamų azijietiškų saldumynų, pavyzdžiui, turkiškų saldainių su medumi ir riešutais.

Kokia maisto paroda be lietuviškų šakočių ar naminio alaus, giros? Beje, lankytojai taip pat galės paragauti įvairiausių šalių alaus – čekiško, vokiško, belgiško ir kitų šalių. Tarp gausybės asortimento kiekvienas turės progos įsigyti ekologiškų sūrio, medaus, mėsos gaminių. Ypač parodai ruošiasi uostamiesčio bendrovė „Klaipėdos duona“. Ji ant stalo patieks ne tik visoje šalyje populiarius duonos gaminius, bet ir meduolių bei kitų gardėsių. Parodoje dalyvaus ir žymioji žolininkė Adelė Karaliūnaitė. Kaip visada ji su malonumu pasiūlys ir dar pakonsultuos, kam kokių žolelių reikia.

Mokins papuošti stalą

Parodą „Baltijos maistas 2009“ papuoš ir tikri meno kūriniai iš vaisių. Garsioji vaisių pjaustytoja Renata Pranaitytė iš arbūzo ar kito vaisiaus gali sukurti neįtikėtinų stalo puošmenų. Lankytojai taip pat turės progos išmokti pjaustymo meno ir papuošti savo vestuvių, gimtadienio ar tiesiog vakarienės stalą.

„Ekspozicjoje dalyvaus uostamiesčio jaunimas. Moksleiviai ir studentai ruošiasi konkursui „Rudens dekoras“ – kaip papuošti stalą iš rudens gėrybių. Nugalėtojus rinks ne tik komisija, bet balsuoti galės ir parodos lankytojai“, - sakė projekto vadovas Saulius Savickis. Anot jo, parodoje bus pristatomas ne vien maistas ir gėrimai, bet ir pakavimo technologijos, priemonės restoranams, kavinėms, įvairiausi indai, puodai šeimininkių virtuvėms.

Paroda „Baltijos maistas 2009“ vyks spalio 23, 24 d. nuo 10 iki 19 val.; 25 d. nuo 10 iki 17 val. Ekspozicijos vieta – „Ledo arena“ (Šilutės pl. 48, Klaipėda).

Įėjimas nemokamas!

Daugiau informacijos: http://www.maistas.expo-vakarai.lt

UAB „Expo vakarai“ informacija