Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Parodoje „Baltijos maistas‘2009“ skanios ir šviežios naujienos (Klaipėda)

2009-08-18
Paskelbk savo straipsnį

2009 m. spalio mėn. 23-25 d. Klaipėdoje vyks maisto, gėrimų ir technologijų paroda „Baltijos maistas‘2009“.

Ši paroda paskutinį kartą rengta 2000 m., tačiau dabartinė ekonominė situacija, sutelkta į vidinę rinką, paskatino atgaivinti šią parodą. Tai vienintelis šiais metais rengiamas tokio pobūdžio renginys Lietuvoje. Po 9 metų pertraukos atsinaujinusi paroda „Baltijos maistas‘2009“suteiks galimybę susiburti Vakarų Lietuvoje ir pristatyti savo produkciją ne tik šio regiono, bet ir visos Lietuvos gyventojams bei profesionalams.

Parodos vieta - Ledo arena, kurioje jau antri metai organizuojamos parodos Klaipėdoje. Ekspozicinis plotas viduje sudaro virš 3000 kv.m., o plotas lauke - apie 1000 kv.m.

Parodos šūkis – Skanios ir šviežios naujienos. Susipažink ir draugauk! Visi apsilankę parodoje turės galimybę tiesiogiai pabendrauti su gamintojais, sužinoti naujausias maisto ir gėrimų pramonės naujienas, susipažinti su įmonių pristatoma produkcija ir atrasti tai, ko seniai ieškojo.

Parodos metu planuojamas Lietuvos ūkininkų ekologiškos produkcijos turgelis, įsikursiantis lauke ir pasiūlysiantis lankytojams įsigyti šviežaus, šiais metais užauginto derliaus. Paskutinę parodos dieną organizuojama išpardavimų diena, kurios metu visi parodos dalyviai taikys nuolaidas savo produkcijai, siekdami pritraukti kuo daugiau lankytojų ir išsiparduoti produkciją. Taip pat parodoje planuojami įvarūs renginiai, šou, čempionatai ir seminarai, pritrauksiantys tiek paprastus galutinius vartotojus, tiek maisto, gėrimų ir technologijų pramonės specialistus.

Parodos tematikos

*Maisto ir gėrimų pramonės produkcija.

* Sveiko maisto produkcija.

* Kavinių ir restoranų įranga, priemonės.

* Pakavimo technologijos.

Tikslinės lankytojų grupės

Galutiniai vartotojai. Bendras Vakarų Lietuvos gyventojų skaičius siekia 400-500 tūkstančius. Planuojama, kad parodą aplankys nuo 8 iki 10 tūkstančių lankytojų, geografinis pasiskirstymas - Klaipėdos, Tauragės, Šiaulių, Telšių apskritys. Lankytojai iš užsienio paprastai sudaro iki 5 proc.nuo bendro lankytojų skaičiaus.

Pramonės šakos specialistai, profesionalai. Veikiančių kavinių, viešbučių, restoranų skaičius Vakarų Lietuvoje siekia per 500. Kadangi šiais metais Lietuvoje tokio pobudžio renginių daugiau nenumatoma, sieksime, kad profesionalai atvyktų iš visos Lietuvos.

Parodos darbo laikas

* Spalio 23-24 d. - 10-19 val.

* Spalio 25 d. - 10-17 val.

Paroda „Baltijos maistas‘2009“ susilaukė didelio dalyvių susidomėjimo ir aktyvumo vos prasidėjus registracijai.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos į parodą kreiptis:
Projekto vadovas
Saulius Savickis
Mob. 8 686 56455

Projekto asistentė
Eglė Adaškevičiūtė
Mob. 8 686 56450
maistas@expo-vakarai.lt