Papietauti kviečia kavinė „A-1“ (Vilnius)

Papietauti kviečia kavinė „A-1“ (Vilnius)

Aukštuosiuose Paneriuose įsikūrusi kavinė „A-1“ kviečia papietauti jaukioje aplinkoje. Daugelis aplinkinių įmonių darbuotojų jau puikiai žino šią kavinę. Čia skaniai pavalgysite už prieinamą kainą.

Kavinės interjeras – modernus, dekoruotas veidrodžiais, dominuoja pasteliniai, šviesūs tonai. Kavinė dirba darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos. Dienos pietūs prasideda jau 10 valandą ir tęsiasi visą dieną. Kasdien galėsite paragauti „charčio“ ar dienos sriubos, lankytojų pamėgtų didžkukulių (jie kainuoja tik 6,90 Lt), vištienos bei kiaulienos kepsnių arba troškinių. Vietoje gaminami naminiai koldūnai ypač gardūs. Taip pat akį traukia nebrangūs patiekalai, kepti grilyje – kepsnių kaina siekia apie 15 Lt. Kadangi tai yra šeimos verslas, patys savininkai atsako už maisto kokybę, gamina šviežią bei skanų maistą. Jeigu pageidausite, galite maistą užsisakyti tiesiai į biurą.

Vakarais bei savaitgaliais kavinė nedirba, tačiau galite užsisakyti kavinę gimtadieniui, krikštynoms, vestuvėms, jubiliejams atšvęsti ar gedulingiems pietums surengti. Taip pat patogu rengti įmonės vakarėlį. Aplinkui daug erdvės, labai ramu, todėl galėsite garsiau įsijungti muziką, patriukšmauti arba sugalvoti įvairių pramogų – tai priklauso nuo Jūsų fantazijos.

Virtuvės šefė turi ilgametę patirtį (apie 20 metų), organizuojant pobūvius – čia lanksčiai prisitaikoma prie kliento pageidavimų. Pobūvio kaina vienam žmogui (be alkoholio) apie 60,00 Lt. Pagal Jūsų norą bus pagaminti užkandžiai bei karštieji patiekalai, taip pat galėsite užsisakyti tortų, pyragų ar kitų gardėsių iš „Mažosios Ragainės“. „A-1“ kolektyvas laukia Jūsų!

Daugiau apie kavinę>>

Elena Germanovič
„A-1“ archyvo nuotraukos
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną