Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Palangos klubas „Šachmatinė“ veria duris vasarai (Palanga)

2009-06-11
Paskelbk savo straipsnį

Lengvas, nuotaikingas ir vasariškas. Tokiu muzikiniu formatu šiemet kvėpuos Palangos kokteilių klubas „Šachmatinė“, įsikūręs jūros ir kopų kaimynystėje – Basanavičiaus gatvės pabaigoje. Jau dvyliktą vasarą pasitinkanti legendinė šokių aikštelė, kelianti linksmiausius prisiminimus vasarotojams, naujo sezono pradžią skelbs šį savaitgalį.

Nuo latino karščio iki klubinės klasikos

Šią vasarą „Šachmatinėje“ skambės funky ir disco prieskoniais pagardinti house ritmai, nerūpestingi latino ir klubus judinantys R‘n‘B bei hiphop akordai.

Penktadieniais „Šachmatinė“ bus pašvęsta klubinės muzikos klasikai – lankytojus pasitiks visų laikų hitai. Šeštadieniais klubą šokdins karščiausiais latina vakarėliais garsėjanti „Mosquito“ didžėjų komanda, virs radijo stoties „Power Hit Radio“ didžėjų dvikovos.

„Šachmatinės“ scena šeštadieniais neapsieis ir be užsienio žvaigždžių. Artimiausiuose klubo planuose – Vokietijos uplifting house didžėjų dueto „Plastik Funk“ ir Londono house scenos vilko Mark Robinson pasirodymai. Po atidarymo savaitgalio klubas visą vasarą veiks keturias naktis per savaitę – nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

Vasaros startas – penktadienį

Birželio 12 dieną, penktadienį, pirmieji į legendinės „Šachmatinės“ sceną kops ir sezono startą skelbs Andrius Rio ir Averjano. Atidarymo proga didžėjai plaks visų laikų klubinės klasikos kokteilius.

Šeštadienį klubas tęs sezono pradžios fiestą. Patys naujausi pasaulio house muzikos ritmai šokių aikštelėje pinsis su gyvais garsais. Andriui Rio scenoje talkins Laimis Happy Sax, garsėjantis pakiliomis improvizacijomis saksofonu.

Rezidentai keliasi į Palangą

Poilsiautojų nuotaika legendiniame pajūrio klube visą vasarą rūpinsis du pagrindiniai klubo rezidentai – house muzikos ekspertas Andrius Rio ir Black B, garsėjantis R‘n‘B ir hiphop plokštelių kolekcija.

„Visada sakiau, kad man didžėjaus darbas – tarsi ilgos atostogos. Nuo šiol jos bus dvigubos. Pakuoju plokšteles ir visai vasarai keliuosi į Palangą. Galima sakyti, kad grįžtu į tėvynę – arčiau jūros, saulės ir smėlio“, - šypsojosi iš saulėtosios Kipro salos kilęs Black B.

Į pajūrį iš Vilniaus keliasi ir Andrius Rio. „Matyt, esu vienintelis Lietuvos didžėjus, kuriam iki šiol nepasitaikė proga susipažinti su legendinio pajūrio klubo scena. Šią klaidą ištaisysiu su kaupu“, - sakė Andrius Rio.

Atnaujinta ir naujomis spalvomis vasarą pasitinkanti „Šachmatinė“ po savo stogu talpina iki 500 vasarotojų. Juos aptarnaus ir vasariškus kokteilius siūlys du barai. Klubo linksmybėms skirta viena šokių aikštelė, prieš sezono startą aprūpinta papildomomis garso ir apšvietimo sistemomis. „Šachmatinėje“ taip pat veiks moderni kondicionavimo sistema.

Daugiau apie „Šachmatinę“>>

Klubo informacija