Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Palangoje vyks „Nacionalinis žuvies barbekiu čempionatas“

2009-09-25
Paskelbk savo straipsnį

Pasaulinės turizmo dienos (kuri minima rugsėjo 27 d.) proga Palangoje jau antrus metus iš eilės vyks šventė visai šeimai „Palangos stalas“. Pernai šventės metu J. Basanavičiaus gatvėje buvo pastatytas apie 900 metrų ilgio jungtinis stalas, prie kurio palangiškius ir kurorto svečius prisėsti ir pasivaišinti kvietė Palangos restoranai.

Šiais metais paskutinį rugsėjo šeštadienį (rugsėjo 26 d.) vyksiančios šventės „Palangos stalas 2009“ metu Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio proga bus siekiama J. Basanavičiaus gatvėje sustatyti 1000 stalų, prie kurių pasivaišinti galės šventės svečiai. Be kitų atrakcijų šventės metu vyks įdomus kulinarinis renginys – pirmasis „Nacionalinis žuvies barbekiu čempionatas“ Palangos mero taurei laimėti. Jo metu penkios kepsnių ant grotelių ruošimo profesionalų komandos varžysis, kam laužo kaitroje pavyks pagaminti skaniausią žuvies kepsnį ir žuvies užkandį. Patiekalus vertins nepriklausomų teisėjų komanda.

Kviečiame visus gero maisto mėgėjus ir linksmos nuotaikos žmones apsilankyti šioje šventėje, palaikyti mėgstamo restorano virėjus ir gerai praleisti laiką.

Čempionato organizatoriai – Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA, www.grilis.com).
Čempionato vieta ir laikas: 2009 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis, J. Basanavičiaus g., Palanga.
Dalyvauti gali tiek profesionalių virėjų, tiek mėgėjų komandos. Dalyvavimas nemokamas.
Kontaktai komandų registravimuisi ir pasiteiravimui: abagociunas@erdves.lt, +370 615 43371.

Šventės „Palangos stalas 2009“ organizatoriai – Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA), Palangos miesto savivaldybė.

Čempionato pristatymas: 20090903_LBKA_zuvies_barbekiu_cempionatas_Palangoje.doc 
Komandos registravimo lapas: Registracijos blankas Palanga.doc 

Tūkstančio stalų šventė

Palangoje š. m. rugsėjo 26 d. antrą kartą organizuojama šventė visai šeimai „Palangos Stalas 2009“. Šia švente didžiausias šalies kurortas pažymi Tarptautinę turizmo dieną bei pradeda rudeninių renginių sezoną.
Šventės metu prie tūkstančio stalų prisės visa Palanga, kartu pakviesdama tai padaryti ir atvykusius svečius iš Lietuvos ir užsienio. Stalai išsidėstys per visą J. Basanavičiaus gatvę. Gatvės pradžioje šventės svečius pasitiks didžiausias Lietuvos stalas, kuris pretenduos tapti nauju rekordu.
Palangos tautodailininkai ir gintaro gildijos meistrai siūlys ne tik įsigyti unikalių suvenyrų bei gintaro dirbinių, bet ir patiems išbandyti amato subtilybių. Asociacija ,,Palangos fotoklubas 750“ ir UAB „Palangos Fotocentras“, kartu su 2009 m. Lietuvos kultūros sostinės - Plungės projekto „Fotoalėja 2009“ organizatoriais, Lietuvos fotomenininkų Klaipėdos skyriumi, Mažeikių fotoklubu, Tauragės klubu „Fotojūra“ bei Kaliningrado ir Svetlogorsko fotografais vykdys projektus „Palangos Fotostalas 2009“ ir „Palangos Fotonamas 2009“. Šventėje save pristatys ir Šventosios kolektyvai, atlikėjai bei įvairios miestelio organizacijos.
Visos J. Basanavičiaus kavinės ir restoranai siūlys palangiškiams ir svečiams gardžius patiekalus bei atsigaivinti šventės rėmėjo „Kalnapilio“ alumi. Palangos geriausi kolektyvai ir atlikėjai dovanos visą dieną trunkantį koncertą. Šiais metais šventės partneriai – Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija organizuos pirmąjį nacionalinį žuvies barbekiu čempionatą Palangos mero taurei laimėti.
Viešbutis – restoranas „Vila Diemedis“ organizuos knygų labdaros aukcioną, kurio metu šventės svečiai galės įsigyti unikalių knygų. Surinktos lėšos bus skirtos jaunųjų literatų veiklai remti. Kelios knygos bus su autorių autografais.
Veiks miesto mero Vytauto Stalmoko ir administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo priimamieji, kur visuomenei bus pristatyti artimiausi Palangos projektai, o palangiškiai ir svečiai galės betarpiškai pabendrauti su meru bei kitais miesto vadovais ir specialistais. Atvykus kviečiamiems Lietuvos ministrams, veiks ir Vyriausybės priimamasis.
Informaciniai šventės partneriai radijo stotis „FM Palanga“ ilgąjį stalą papuoš improvizuota radijo studija, šventės dalyvių be dėmesio nepaliks ir miesto laikraščiai „Vakarinė Palanga“ ir „Palangos tiltas“. Savo vietas prie stalo užims ir kitų Palangoje tuo metu vyksiančių renginių - tradicinio teniso turnyro „BOBŲ VASARA 2009“ (www.palangatk.lt) ir tarptautinio aitvarų festivalio (http://108.lt/aitvaru-festivalis/) dalyviai. Prie jūros tilto danguje išvysite unikalią tūrinių aitvarų parodą. Stebėti galėsite sklandančius aštuonkojus, jūros arkliuką, katiną, banginį Orką, ryklį bei įvairias žuvis. Šalia parodos veiks dirbtuvės, kur galėsite išmokti ir pasigaminti savo aitvarą.
Miesto sporto mokykla pasiūlys prie stalo žaisti stalo tenisą, šachmatais, šaškėmis ir kitais stalo žaidimais, IĮ „Kurortų pramogos“ suteiks galimybę pasivėžint elektromobiliais, velomobiliais ir populiariausiu kurorto transportu – dviračiais. Palangos turizmo informacinis centras prie stalo pakvies turizmo specialistus iš Lietuvos bei užsienio.
Šventę baigsime pirmojo nacionalinio žuvies barbekiu čempionato apdovanojimais, tradicinių stalo nominacijų įteikimu bei 100 geriausių Pasaulio muzikos vaizdo klipų vakaru.

Visa šventės programa >>  

Meniu.lt informacija