Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pailsėti nuo kasdienės rutinos kviečia „Villa Alicante“ (Vilnius)

2009-07-17
Paskelbk savo straipsnį

Esant tokiam beprotiškam tempui, kai paroje nepakanka 24 valandų ir suktis reikia kaip voverėms rate, kamuoja viena mintis - pailsėti. Atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, pasislėpti ar atgauti jėgas galite netoli nuo Vilniaus. Šalia nuostabaus Gilužio ežero, vaizdingame kampelyje „Villa Alicante“. Kruopščiai prižiūrima aplinka, įspūdingas poilsio centro interjeras, vanduo, šiluma, jauki aplinka padės Jums tai padaryti.

Poilsio centre Jūsų laukia Spa centras ir pirčių kompleksas. Čia galite atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje ar paplaukioti baseine su kaskadomis bei povandeninėmis srovėmis. Mėgstantys pasikaitinti pirtyje kviečiami į garinę pirtį, suomišką bei infraraudonųjų spindulių saunas. Jei norite ne tik ramiai pailsėti, bet ir atgaivinti kūną po įtemptų darbų, esate kviečiami į vieną iš masažinių, kuriose naudojami ekologiški medaus ir įvairių vaistažolių eterinių aliejų mišiniai, puikiai tonizuojanys ir maitinantys odą.

Naujiena – ant ežero kranto įrengta pirtis

Siūlome puikią galimybę pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir kviečiame apsilankyti ką tik įrengtoje pirtyje ant Gilužio ežero kranto! Čia galėsite atsipalaiduoti muilo akmenų ąžuolinėje pirtyje, pasiperti vantomis, atsigaivinti ežere bei linksmai praleisti laiką prie pirties jaukiai įrengtoje salytėje (iki 12 asm.). Vasarą čia veikia ir privatus kruopščiai prižiūrimas paplūdimys. Čia galite įsitaisyti patogiuose gultuose bei mėgautis nuostabiu Gilužio ežero peizažu.

Išėję iš pirties, po maudynių, jaukiai pasisedėti galėsite „Villa Alicante“ kavinėje. Skambanti lounge bei latino stiliaus muzika, svečius pasitinka jauki ir tuo pačiu ištaiginga aplinka, malonus aptarnavimas. Virtuvė Jums pasiūlys europietiškus arba lauko terasoje ruošiamus gardžius armėniškus grilio patiekalus. Kavinėje galėsite paragauti ne tik tikrų armėniškų kepsnių, kepamų ant žarijų, bet ir kelių skirtingų rūšių ispaniškų paeljų.

Viskas, ko prireiks Jūsų poilsiui, rasite čia. Atvykite.

Daugiau apie poilsio centrą>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Villa Alicante“
Meniu.lt informacija