Olandijos kavinėse leidžiama rūkyti kanapes

Olandijos kavinėse leidžiama rūkyti kanapes

Visi gerai žinome, jog praktiškai visose Europos kavinėse ir restoranuose tabaką rūkyti draudžiama. Tačiau Olandijoje esančiose (bent jau Amsterdame) kavinėse leidžiama rūkyti kanapes, jei jos susuktos be tabako. Nors Europos tautos ir nusprendė uždrausti cigarų rūkymą Olandijos kavinėse ir restoranuose, jie nieko negalėjo padaryti, kadangi šioje šalyje įstatymai dėl kanapių rūkymo nėra griežti.

Amsterdamas tapo pačia populiariausia sostine, kurioje leidžiama rūkyti kanapes viešose vietose, nors nuo liepos pirmos bet koks tabakas kavinėse draudžiamas. Tad suktinukės šiuo metu Amsterdame sukamos su grynomis kanapėmis.

Olandijos kavinės ilgai kovojo su valdžia, siekdamos, kad nebūtų uždrausta rūkyti cigaretes kavinėse. Tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Kavinių savininkai vis kartoja, jog šis naujas įstatymas, draudžiantis rūkyti kavinėse, mažina klientų skaičių, žmonės mieliau geria kavą namie, kur jie gali rūkyti (panašiomis aplinkybėmis ir Anglijoje sumažėjo lankytojų skaičius kavinėse). Kai kurie ekspertai pastebėjo, kad žmonės, rūkydami grynas kanapes, greičiau „apsineša“, tik įdomu, kam pasiskųs tie lankytojai, kurie priversti sėdėti ir kvėpuoti kanapių dūmais?..

Skrimantė Gough
Šaltinis: www.enews20.com
Nuotraukos: www.lostweekend.tv
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną