Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Obama“ - skaniausios Egipto datulės

2009-09-26
Paskelbk savo straipsnį
Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas, Barack'as Obama nuo vizito Egipte birželio mėnesį džiaugiasi dideliu populiarumu šioje šalyje. Dabar jo pavarde pavadintos skaniausia datulių rūšis.

Kaip žinia, Egiptas – turizmo kraštas. Čia kiekvienas pardavėjas stengiasi sudominti užsienio svečius žinomais pavadinimais, neretai vaisių rūšys gauna politikų ar žvaigždžių vardus – žinoma, siekiant privilioti kuo daugiau klientų. Artėjant pasninko, Ramadano metui auga džiovintų vaisių paklausa. Tai viena iš tradicijų – visą mėnesį auštant valgomos datulės su pienu.

Vis dėlto datulių kaina krenta, atsižvelgiant į rinkos sąlygas ekonominio sunkmečio laikotarpiu. Birželio mėnesį buvo prognozuojama, kad datulių kilogramo kaina sieks apie 4,5 dolerio, tuo tarpu prekeiviai priversti mažinti kainas iki 2,7 dolerio.

Kitos populiarios datulių rūšys pavadintos žinomo futbolo komandos žaidėjo vardu, o taip pat amerikietiško TV serialo pavadinimu.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; alarabiya.net
Nuotraukos: alarabiya.net
Meniu.lt informacija