Nuo šiol vyno mėgėjai turės patikimą vadovą

Nuo šiol vyno mėgėjai turės patikimą vadovą

Spalio 8 dieną, trečiadienį, leidykla „Alma littera“ per išskirtinę vyno degustaciją, kurią vedė Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arūnas Starkus, pristatė didžiausią leidinį apie vyną – Tomo Stevensono „The Sotheby‘s vyno enciklopediją“.

„Pirmieji Baltijos šalyse savo skaitytojams pristatome unikalų ir išsamų leidinį apie vyną. Pasirinkdami ir ruošdami šį leidinį labai stengėmės, kad ši knyga džiugintų ir būtų naudinga tiek vyno žinovui profesionalui, tiek ir pradedančiajam vyno mėgėjui. Neabejoju, kad ją įsigijus, dar ilgai nereikės ieškoti kitos knygos apie vyną“, – sakė leidyklos „Alma littera“ vyriausioji redaktorė Danguolė Viliūnienė.

Enciklopedijoje, kurios specialiuoju redaktoriumi ir konsultantu buvo žinomas Lietuvoje vyno specialistas – Lietuvos someljė asociacijos prezidentas ir „Vyno žurnalo“ redaktorius Arūnas Starkus, kiekviena šalis aprašoma regionais, pateikiant bendrą informaciją apie istoriją, klimatą, dirvožemį, auginamas vynuogių veisles. Spausdinami žemėlapiai, statistinė informacija, paaiškinamos vynuogynų ir ūkių klasifikacijos.

„Čia galima rasti atsakymus į visus klausimus apie vyną. Neįtikėtina, kad knyga gali būti tokia išsami ir kartu neatsilikti nuo kintančio pasaulio“, – sako „Vyno klubo“ direktorė Rasa Sužiedelienė. Taip pat šis paskutinės 2007 metų redakcijos leidinys yra vienas geriausių pirkėjo gidų, jame aprašyti ir įvertinti ne tik garsiausių Europos vyno regionų, Bordo, Šampanės, bet ir sparčiausiai populiarėjančių Australijos, PAR, Čilės ir kitų šalių vyndariai. Autorius išskiria geriausios kainos vynus bei ekologinės vyndarystės principais besivadovaujančius vyndarius.

„Alma littera“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną