Naujiena – USB pietų krepšys

Naujiena – USB pietų krepšys

Šiais laikais, kai nuolatos tenka skubėti, ne visada spėjame pavalgyti pietus. Todėl dažniau atsinešame maisto iš namų, nei einame į kavinę. Taip pat ne kiekvienoje darbovietėje yra įrengta virtuvėlė ar nupirkta mikrobangų krosnelė, todėl atsineštą maistą dažnai tenka valgyti šaltą. O tai nėra labai sveika, skrandis reikalauja šilto valgio.

Į pagalbą mums, didelių ir mažų įmonių darbuotojams, skuba išradingi japonų mokslininkai. Žydinčių vyšnių krašte įprasta pietus į darbą atsinešti iš namų, todėl vienu metu prie mikrobangų krosnelės išsirikiuoja dešimtys darbuotojų. Suprasdami, kad esant tokiai situacijai pašildyti maistą nėra lengva, mokslininkai išrado pietų krepšį, kuris prie kompiuterio prijungiamas USB jungtimi. Krepšyje įmontuotas šildymo mechanizmas, kuris maistą gali pašildyti iki 60 laipsnių karščio tol, kol jūs dirbsite įprastus darbus. Reikėtų pridurti, kad plastikiniai indai, kurie naudojami maisto šildymui ir dedami į krepšį, turėtų būti aukštos kokybės, kad neįvyktų cheminė reakcija.

Jei norite vėsaus gėrimo, galite įsigyti „DreamCheeky's“ USB šaldytuvą. Jis, žinoma, nekonkuruoja su šaldytuvais, kuriuos turime namuose, nes jame telpa tik viena gėrimo skardinė. Tačiau jis labai kompaktiškas ir praktiškas, retro stiliaus (1950 metų dizaino). USB šaldytuvas rinkoje atsirado jau prieš metus. Tiesa, šaldytuvas nėra galingas ir veikia kitaip nei įprasti šaldytuvai, todėl jame lengviau šaltą gėrimą išlaikyti šaltą, o ne atvėsinti kambario temperatūros gėrimą.

Elena Germanovič
Šaltinis: everythingusb.com, engadget.com
Nuotraukos: everythingusb.com, engadget.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną