Naujas žvilgsnis į virtuvės įrangos galimybes!

Naujas žvilgsnis į virtuvės įrangos galimybes!
2009 m. profesionalių konvekcinių krosnių gamintojas „CONVOTHERM“ pristatė visas savo „+3 combi“ serijos garų krosneles su antibakterinėmis „Higieniškomis rankenomis“. Naujos durelių rankenos yra pagamintos iš naujoviško plastiko su įterptais sidabro jonais. Antibakterinis tokio plastiko poveikis išlieka visą laiką bei yra mediciniškai ir ekologiškai nekenksmingas. Naujos durelių rankenos tapo standartine „CONVOTHERM +3 combi“ garų krosnelių dalimi be jokių papildomų mokesčių.

Privalumai akivaizdūs: ant naujosios rankenos nesikaupia jokios bakterijos ir mikrobai (pvz., salmonelės), kurios galėtų patekti ant pagaminto maisto (pavyzdžiui, kai dar termiškai neapdorotas produktas dedamas į krosnį liečiat durelių rankeną, o vėliau liečiant tą pačią rankeną, kai išimamas jau pagamintas maistas). Taigi, darbas su „CONVOTHERM +3 combi“ garų krosnelėmis tampa ypač higieniškas nuo pat pradžių – nuo durelių atidarymo.

Naujos „Higieniškos rankenos“, kurias pristatė „CONVOTHERM“, – dar vienas šio gamintojo indėlis į aplinkosaugą, nes jų nereikia valyti stipriais chemikalais.

„Higieninė rankena“ užtikrina visišką švarą!

„CONVOTHERM“ garo krosnis Lietuvoje platina UAB „Arvitra“.
Daugiau apie UAB „Arvitra“ >>

UAB „Arvitra“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną