Naujas žurnalo „Restoranų verslas“ numeris!

Naujas žurnalo „Restoranų verslas“ numeris!

Restoranų, kavinių, picerijų ar klubų srities profesionalai žino, koks sudėtingas, permainingas ir ne visada malonus yra šis verslas. Ne vienas jų yra susidūręs su dėl skundų apsilankiusia inspekcija ar priešiškai nusiteikusiais klientais. Restorano ar kavinės savininkas nuolatos yra priverstas laviruoti tarp įstatymų, ekonominės situacijos, klientų ir tiekėjų, stengdamasis „išgyventi“ ir pragyventi.

Kaip beatrodytų restoranų verslas iš vidaus ar išorės, šios srities žmonės be įtampos, bemiegių naktų ir nervų eikvojimo gyventi negali. Dėl savotiškos „restoraninės ligos“, kuri siūbuoja ir verčia aukštyn kojomis įprastą tvarką bei gyvenimo ritmą, ši sfera suteikia pliūpsnį adrenalino, verčiančio jaustis gyvais, svarbiais bei socialiai reikšmingais visuomenės veikėjais. Šios „ligos“ kaina yra labai aukšta – nuolatiniai rūpesčiai, nuostoliai, problemos ar net verslo stabdymas...

Daugelis atsakymų ir problemų sprendimų tūno „pasislėpę“, tarsi laukdami, kol juos suras. O kol jų nesurandame, kapstomės „kaip išeina“. Rizika didžiulė, bet ir galimybių daug: savirealizacija, reikšmė, populiarumas, pelnas, žinomas vardas, plėtra, ateitis!

Kas matė tikrai daug restoranų ir kavinių Lietuvoje bei užsienyje, kas pažino daugelį Jūsų asmeniškai ir bendrauja iki šiol, kas išgirdo ir suprato daug subtilių bei akivaizdžių paslapčių, o svarbiausia – kas žiūri į Jūsų verslą profesionalų akimis, tačiau iš šono (tartum iš šalies), tas geba patarti, pakonsultuoti, galiausiai – padėti susitvarkyti su iškilusiomis arba iškilsiančiomis problemomis.

Meniu.lt ir „Restoranų verslo“ komanda pasirengusi dalintis savo žiniomis, patirtimi ir požiūriu, padėti Jūsų verslui dar daugiau. Kreipkitės dėl pagalbos ir patarimų!

„Restoranų verslo“ Nr. 5/2008 (27) turinys >>


Užsisakykite „Restoranų verslą“!

Jei pageidaujate, kad leidinys „Restoranų verslas“ Jus pasiektų laiku ir patogiai – tiesiai į Jūsų įstaigą ar namus, skubėkite jį užsiprenumeruoti!

Užsiprenumeruokite leidinį „Restoranų verslas“ ir kartu su juo dovanų gausite tris Meniu.lt leidinius – „Pasaulio virtuvės“, „Meniu kelyje“ ir „Pobūvių gidas“. Šie specializuoti, informacinio pobūdžio teminiai leidiniai bus naudingi ne tik Jūsų klientams, bet ir restoranų ir viešbučių versle dirbantiems žmonėms, įmonėms.
Prenumeratos kaina už artimiausių šešių leidinio numerių siuntimą yra 34,00 Lt (papildomai metų eigoje gausite leidinius „Pasaulio virtuvės“, „Meniu kelyje“ ir „Pobūvių gidas“).

Prenumeratos kuponą rasite leidinyje bei Meniu.lt portale (http://kuponas.meniu.lt).
Per metus išleidžiami šeši „Restoranų verslo“ numeriai.
Prenumeruoti galite nuo bet kurio numerio!
Leidinį galite prenumeruoti ir internetu: www.prenumerata.lt

Iškilus klausimų, prašome kreiptis į „Restoranų verslo“ redakciją Vilniuje telefonu (8 5) 2735919 bei elektroniniu paštu: prenumerata@meniu.lt.

Nuoširdžiai Jūsų,
„Restoranų verslo“ ir Meniu.lt kolektyvas

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną