Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas „Metaxa“ butelio dizainas ir „Bowmore“ apdovanojimai

2009-08-11
Paskelbk savo straipsnį

„Supaprastinti, neprarandant ilgamečių savybių“ – toks buvo „Brand Union Paris“ agentūros iššūkis, atnaujinant „METAXA“ butelio dizainą.  

Šis įžymus graikiškas gėrimas, gaminamas jau daugiau nei 120 metų Graikijoje, užima ypatingą vietą šalies pavelde. Tačiau jis taip pat atrado nišą ir kitose rinkose bei skaičiuoja daugiau nei milijoną butelių per dieną pardavimo kiekius. 

Nepaisant didelio populiarumo, „METAXA“ nusprendė atnaujinti butelio dizainą, siekiant jį patobulinti, tuo pačiu išlaikant ilgametes gėrimo savybes.  

Butelis buvo sumažintas, tuo pačiu išlaikant legendinę „Graikijos kolonos“ formą, tačiau tai buvo atlikta moderniau, pasitelkiant į fleitą panašėjantį kontūrą. Atnaujinus dizainą „METAXA“ žvaigždės liko nesujungtos su skaičiais, kurie nurodo ypatingą „METAXA“ rūšį bei atitinkamą gėrimo išlaikymo terminą. Spyros Metaxa, „METAXA“ įkūrėjo, parašas tapo pastebimesnis ant dangtelio ir etiketėje paryškinus jo spalvų spindesį ir sodrumą, o „METAXA“ emblema „Salamina Warrior“ - kokybės ženklas, simbolizuojantis prekės ženklo tradiciją ir autentiškas šaknis, buvo pakeltas į viršutinę etiketės dalį. 

Šiuo metu prekyboje galima rasti atnaujintos išvaizdos „METAXA 5*” butelį.  

„METAXA“ – žymiausias graikiškas spiritinis gėrimas pasaulyje, neturintis kitų analogų. Unikalus gamybos procesas lieka ištikimas originaliam receptui, kurį 1888 m. sukūrė Spyros Metaxa. Subrandintas vyno distiliatas iš įvairių graikiškų vynuogių sumaišomas su Egėjo salų subrandintu muskatiniu vynu ir Viduržiemio jūros žolelių ir rožių vainiklapių nektaru, kad būtų atskleistos ilgametės „METAXA“ savybės. 

Lietuvoje „METAXA“ importuoja UAB „Mineraliniai vandenys“.

Viskis „BOWMORE“ jubiliejiniame konkurse „International Wine & Spirit Competition 2009“ pelnė aukštus apdovanojimus

Liepos 16 d. vykusiame jubiliejiniame konkurse „International Wine & Spirit Competition 2009“ jau keturiasdešimtą kartą buvo paskelti nugalėtojai. Škotiškas viskis „BOWMORE“ pelnė net du aukštus apdovanojimus. „BOWMORE 15 YO Darkest“ pelnė sidabro medalį „Best in the Class“ nominacijoje.

Aukščiausiu apdovanojimu buvo įvertintas viskis „BOWMORE 12 YO”. Jis pelnė aukso medalį ir „Best in Class“ titulą. „BOWMORE“ - viena iš seniausių Škotijoje, bei pati seniausia Islay saloje esanti distilerija iki šių dienų  savajį viskį gaminanti senuoju „tradiciniu“ būdu. Lietuvoje „BOWMORE" viskį importuoja UAB „Mineraliniai vandenys“.

MV informacija