Naujas kinų restoranas – Vilniaus „Nesė Pramogų banke“

Naujas kinų restoranas – Vilniaus „Nesė Pramogų banke“

Sostinės centre įsikūręs pramogų kompleksas „Nesė Pramogų bankas“ (Pamėnkalnio g. 7) pristato naują paslaugą – kinų valgiaraštį, kuriame beveik šimtas skirtingų patiekalų.

Nuo rugsėjo 1-osios naujojo kinų restorano lankytojų atidarymo proga laukia viliojantys pasiūlymai. Visą mėnesį, užsisakius karštąjį patiekalą, pirmadienį galėsite nemokamai skanauti vienos iš septynių siūlomų sriubų. Tarp jų – jūrų gėrybių, ženšenių ir kiniškų baltųjų grybų sriuba su vištiena, vištienos sriuba su kiniškais grybais „Xianggu“ ar labiausiai lietuvaičių mėgstama aitri kiniškų baltųjų grybų sriuba su vištiena.

Antradieniais kinų restorane visą mėnesį būsite vaišinami kava ir arbata. Užsukę į „Nesė Pramogų banką“ trečiadieniais ir paragavę kiniškų patiekalų, gausite 10-ies procentų nuolaidą sąskaitai.

Ketvirtadieniais tik už 9,99 Lt mėgaukitės ir karštu kinišku patiekalu, ir sriuba. Užsukę į kinų restoraną penktadienį, nenustebkite, kai būsite pavaišinti desertu. Ar esate ragavę kiniškų keptų braškių? O kriaušinių blynelių su sezamu? Jeigu turite draugų smaližių, būtinai atsiveskite juos kartu ir skanaukite keptų vaisių su gardžia karamelės plutele...

Vilniaus „Nesė Pramogų banke“ rugsėjo 1-ąją atsidarančiame kinų restorane bus pamaloninti ir tikri gurmanai bei jūrų gėrybių mėgėjai. Vargu, ar liksite abejingi tikrų kinų virėjų paruoštiems triušienos gabaliukams, pagardintiems sojų padažu, traškioms krevetėms, mažiems keptiems aštuonkojams, Honkongo avienai su aitriosiomis paprikomis, ar saldžiarūgštei strutienai... Be to, spalio mėnesį kinų virtuvės patiekalų mėgėjų laukia dar vienas išskirtinis pasiūlymas – kompleksiniai pietūs už patrauklią kainą.

Įsitikinkite patys, kad kinų virtuvė – geriausia pasaulyje! Bent kartą apsilankę „Nesė Pramogų banke“, ir vėl norėsite sugrįžti bei atsivesti savo draugus ir pažįstamus. Jeigu atsitiktų taip, kad kinų restorane nerasite laisvų vietų, patiekalų iš kinų valgiaraščio galėsite užsisakyti ir jaukiai įsitaisę klube „Nesė Relax“, ar baruose „Perlas“ ir „Angioletto“. Rugsėjo 1-ąją duris atversiančiame kinų restorane, įsikūrusiame „Nesė Pramogų banke“, laukiame jūsų pirmadieniais-šeštadieniais nuo 11 val. iki 23 val.

Daugiau informacijos – www.nesepb.lt, tel. 8 700 555 55.

Daugiau apie „Nesė Pramogų banką“>>

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną