Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nauja „Vyno klubo“ parduotuvė Vilniuje

2009-07-31
Paskelbk savo straipsnį

Vilniuje tai yra trečioji „Vyno klubo“ parduotuvė, dar viena nuo metų pradžios veikia Klaipėdoje. Vyno renginiais, edukacija, visuomeninėmis iniciatyvomis garsėjantis „Vyno klubo“ partnerių kolektyvas plėtrai pasirinko 180 kv. m ploto patalpas Lukšio g. 19, priešais „Domus“ galeriją.

„Kaip ir planavome, šiais metais atidarome dar vieną „Vyno klubo“ parduotuvę. Joje bus taikoma lanksti nuolaidų sistema, priklausomai nuo įsigyjamo vyno kiekio. Natūralu, kad ekonominio sunkmečio metu, vartotojai ieško savo pamėgtų produktų, bet už mažesnę kainą. Naujoje mūsų parduotuvėje tai ir galėsime pasiūlyti, – sako „Vyno klubo“ bendrasavininkas Arūnas Starkus. – Parduotuvė suprojektuota taip, kad turėtume dideles atsargas visų vynų ir galėtume nesunkiai patenkinti poreikius perkančių ir vieną, ir šimtą butelių“.

Naujoje parduotuvėje nuolatos dirbs profesionalūs vyno žinovai, todėl pirkėjai čia galės gauti išsamių patarimų, kokį vyną rinktis skirtingomis progomis, su kokiais patiekalais ragauti, kaip jį laikyti.

„Vyno klubas“ Lietuvoje garsėja svariausiu vyno portfeliu ir didžiausiu tituluotų vyno žinovų kolektyvu. „Turime išskirtinę Europos, ypač Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Vokietijos, Portugalijos vyno kolekciją, ir vyninių – senų partnerių pasitikėjimą, kurie, atsižvelgdami į ekonominę situaciją, gerina bendradarbiavimo sąlygas.“ – pasakoja Arūnas Starkus – „Šiais metais be visa ko, praplėtėme portfelį naujomis Portugalijos, Argentinos, Australijos ir Ispanijos vyninėmis bei atsižvelgdami į šių dienų situaciją, atsivežėme gerų neaukštos kainos vynų.“

Daugiau apie „Vyno klubą“ >>

„Vyno klubo“ informacija