Nauja „Vyno klubo“ parduotuvė Vilniuje

Nauja „Vyno klubo“ parduotuvė Vilniuje

Vilnius, 2009 liepos 31 d. Žinomi vyno ekspertai šiemet atidaro jau antrą „Vyno klubo“ parduotuvę.

Vilniuje tai yra trečioji „Vyno klubo“ parduotuvė, viena nuo metų pradžios veikia Klaipėdoje. Vyno renginiais, edukacija, visuomeninėmis iniciatyvomis garsėjantis „Vyno klubo“ partnerių kolektyvas plėtrai pasirinko 180 kv./m ploto patalpas Lukšio g. 19, priešais „Domus“ galeriją.

„Kaip ir planavome, šiais metais atidarome dar vieną „Vyno klubo“ parduotuvę. Joje bus taikoma lanksti nuolaidų sistema,  priklausomai nuo įsigyjamo vyno kiekio. Natūralu, kad ekonominio sunkmečio metu, vartotojai ieško savo pamėgtų produktų, bet už mažesnę kainą. Naujoje mūsų parduotuvėje tai ir galėsime pasiūlyti, – sako „Vyno klubo“ bendrasavininkas Arūnas Starkus. – Parduotuvė suprojektuota taip, kad turėtume dideles atsargas visų vynų ir galėtume nesunkiai patenkinti poreikius perkančių ir vieną, ir šimtą butelių“.   

Naujoje parduotuvėje nuolatos dirbs profesionalūs vyno žinovai, todėl pirkėjai čia galės gauti išsamių patarimų, kokį vyną rinktis skirtingomis progomis, su kokiais patiekalais ragauti, kaip jį laikyti.

„Vyno klubas“ Lietuvoje garsėja svariausiu vyno portfeliu ir didžiausiu tituluotų vyno žinovų kolektyvu. „Turime išskirtinę Europos, ypač Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Vokietijos, Portugalijos vyno kolekciją, ir vyninių - senų partnerių pasitikėjimą, kurie, atsižvelgdami į ekonominę situaciją, gerina bendradarbiavimo sąlygas.“ – pasakoja Arūnas Starkus – „Šiais metais be visa ko, praplėtėme portfelį naujomis Portugalijos, Argentinos, Australijos ir Ispanijos vyninėmis bei atsižvelgdami į šių dienų situaciją, atsivežėme gerų neaukštos kainos vynų.“

Apie VYNO KLUBĄ
VYNO KLUBĄ valdo partnerių - vyno ekspertų kolektyvas.
Veikla: vyno parduotuvės Vilniuje ir Klaipėdoje, didmeninė prekyba vynu, prekyba vyno rūsių įranga, vyno aksesuarais, indais, vyno renginių ir degustacijų organizavimas www.vynoklubas.lt, specializuoto leidinio „VYNO ŽURNALAS“ leidyba www.vynozurnalas.lt, konsultacijos, pagalba ruošiant spaudai spec. leidinius  ar straipsnius vyno kultūros temomis, vyno mokykla mėgėjams ir someljė mokykla profesionalams, tarptautinės vyno ir vyno aksesuarų parodos „VYNO DIENOS. VILNIUS“ organizavimas www.vynodienos.lt.
VYNO KLUBO prekės ženklą naudoja: UAB „Naminė pelėda“, UAB „Dūda ir kompanija“, VšĮ „Vyno dienos“. VYNO KLUBAS yra vienas iš V.š.į „Someljė mokykla“ ir Lietuvos someljė asociacijos (LSA) steigėjų.

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną