Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naują sezoną pradeda kavinė „Gabi“ (Vilnius)

2009-09-09
Paskelbk savo straipsnį

Senamiestyje, Šv. Mykolo g. 6
esanti jauki kavinė, šiemet švęsianti savo 15 gimtadienį, kviečia susipažinti su rudens sezono naujienomis. Jūsų laukia ne tik naujas, papildytas valgiaraštis, bet ir specialūs dienos pietų bei banketų pasiūlymai. Kiekvieną savaitę Jus malonins vis kita akcija – populiariausių patiekalų galėsite skanauti net su 30 procentų nuolaida...

Kavinė „Gabi“ kviečia užsukti kompleksinių pietų metu, kurie vyksta nuo 11.30 iki 16.00 valandos. Kasdien Jūsų laukia vis kitas pasiūlymas itin palankiomis kainomis:

* dienos sriuba - 1-4 Lt

* salotos – 5-6 Lt

* šaltieji užkandžiai – 6-8 Lt

* karštieji patiekalai – 10-12 Lt

Perkant karštąjį patiekalą, dienos sriuba kainuoja tik 1 Lt.

Rafinuotų gėrimų gurmanams įrengta vynų spinta. Kompetentingo somelje sudarytoje vyno kortoje rasite gausų raudonų bei baltų vynų pasirinkimą, bei rekomenduojamą vyną už ypatingą kainą.

„Gabi“ kavinė – puiki vieta romantiškai vakarienei ar draugų susitikimui, šeimos šventėms. Atsižvelgiant į svečių pageidavimus bei lūkesčius, banketai, priklausomai nuo progos, ruošiami nuo 60 Lt vienam žmogui. Užsisakius banketą rugsėjo mėnesį, stipriesiems alkoholiniams gėrimams siūlome
30 procentų nuolaidą. Jeigu norėsite surengti šventę namuose, sodyboje ar kitoje vietoje – palikite rūpesčius „Gabi“ kolektyvui.

Patirtis ir profesionalus komandinis darbas patvirtina mūsų paslaugų kokybę. Nepraleiskite progos apsilankyti.

Daugiau apie „Gabi“>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Gabi“ archyvo
Meniu.lt informacija