Nauja patrauklaus dizaino elektroninė spyna „Onity ADVANCE“

Nauja patrauklaus dizaino elektroninė spyna „Onity ADVANCE“

„Onity ADVANCE“ elektroninė spyna – ilgai laukta ir visiškai nauja durų užrakto idėja, suderinusi išskirtinį dizainą ir platų eksploatacinių savybių pasirinkimą.

Po keletą metų trukusių kruopščių tyrimų ir tobulinimo darbų sukurtos „Onity ADVANCE“ spynos privalumai – laiko patikrintas patikimumas ir šiuolaikiškiausių elektroninių užraktų patogumas. Ši spyna suprojektuota taip, kad visiškai patenkintų šių dienų viešbučių darbuotojų ir jų svečių poreikius. „Onity ADVANCE“ spyna pasižymi patraukliu moduliniu, dviejų dalių dizainu su laisvai pasirenkamomis rankenėlėmis ir apdaila. Viešbučių interjero dizaineriams nuo šiol bus lengviau šią pažangią elektroninę užrakto technologiją priderinti prie bet kurio viešbučio dekoro.

Elektroninis užraktas „ADVANCE“ suteikia galimybę gauti ataskaitas apie mažiausiai šimtą paskutinių durų atrakinimų įvairių tipų kortelėmis su veiksmo atlikimo data ir laiku. Spynos valdymo galimybė leidžia jums nustatyti, kiek laiko durys turėtų likti atidarytos, kol užraktas jas vėl automatiškai užrakins. Taip pat jūs galite spręsti, kurie kortelių naudotojai ir kokiu paros laiku galės atrakinti duris. Naudodami „ADVANCE“ užraktus biure, galėsite nustatyti „biuro režimą“ (angl. Office-Mode), kuris nerakina durų darbo valandomis ir automatiškai jas uždaro, kai patalpos nebeturėtų būti naudojamos.

„Mes labai didžiuojamės Baltijos rinkoje galėdami atstovauti tokiai kompanijai kaip „Onity“, – sako „BHRS“ kompanijos vykdančioji direktorė Katrin Vellesalu. „Mūsų kompanijos misija – teikti savo klientams aukščiausio lygio sprendimus. Kompanija „Onity“ visame pasaulyje siūlo net reikliausių klientų kokybės lūkesčius tenkinančius produktus, todėl daugelyje pirmaujančių viešbučių tinklų „Onity“ produktai yra laikomi standartu“, – paaiškina ji.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės:
„Baltic Hotel & Restaurant Systems“
Gedimino pr. 50, LТ-01110 Vilnius
Tel. +370 5 2497577
El. paštas bhrs@bhrs.info
www.bhrs.info

Daugiau apie „Baltic Hotel & Restaurant Systems“ >>

BHRS ir Meniu.lt nformacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną