Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naudingas pardavimo kanalas: padidina apyvartą ir sumažinti išlaidas

2009-05-20
Paskelbk savo straipsnį

Krizė – aukso amžius geroms idėjoms! Gal ir drąsiai skamba ši kažkieno pasakyta frazė, tačiau joje yra tiesos. Kada, jei ne dabar, metas pagalvoti apie tai, kaip pritaikyti savo verslą prie pakitusios vartotojų elgsenos? Vartotojas ir toliau perka, bet renkasi jau kitaip – jis vadovaujasi racionaliais argumentais, ieško patikimų prekių ženklų, patogių pirkimo kanalų.

Kokiais kanalais klientas pasiekia viešbutį šiandien ir kaip keičiasi jo elgsena?

Pastebima tendencija, kad internetiniai kanalai tampa vis reikšmingesni. Valdymo sistemų gamintojas „MICROS-Fidelio“, vadovaudamasis rinkos pokyčių tendencijomis, sukūrė produktą, kuris leidžia internetinius paskirstymo kanalus valdyti iš vieno taško. Myfidelio.net sistema yra tarpinė grandis, turinti vieningą sąsają su Globaliomis paskirstymo sistemomis (GDS), alternatytviomis paskirstymo sistemomis (ADS) ir individualia viešbucio interneto svetaine. Visi šie kanalai yra valdomi iš vieno taško – myfidelio.net sistemos. Sistema gali naudotis visi viešbučiai, tačiau besinaudojantys Fidelio ir Opera valdymo sistemomis, turi didelį papildomą privalumą – dviejų krypčių sąsają tarp viešbučio valdymo sistemos ir myfidelio.net (rezervacijos automatiškai pasiekia sistemą, taip pat automatiškai atsinaujina laisvų parduodamų kambarių skaičius).

Ar galima tokiu būdu sutaupyti? Skaičiavimai rodo, kad taip. O vienas iš viešbučių, kuriame buvo įdiegta sistema, teigia: „Įdiegus šį sprendimą į mūsų viešbutį ir integravus interneto rezervacijos variklį „mylink“ į mūsų interneto svetainę, mes sugebėjome padvigubinti savo užsakymų skaičių! Mūsų svečiai labai dėkingi u ž nesudėtingą ir lengvai naudojamą paslaugą. Mes, savo ruožtu, taupome laiką ir lėšas, nes atsisakėme didelio kiekio rankinio darbo.“

Kas yra myfidelio.net?

Tai centralizuotas pardavimo būdas per pasaulinius platinimo kanalus. Jis leidžia patogiai visame pasaulyje parduoti kambarius per vieną centrinį prieigos punktą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Myfidelio.net paslauga – pelninga, mažinanti sąnaudas, saugi. Be paprasto ryšio, myfidelio.net valdo kainų struktūrą, informaciją apie kambarių tipus, galimybę naudotis individualiomis kambarių kvotomis atitinkamiems paskirstymo kanalams.

Myfidelio.net gali būti sujungtas su „MICROS-Fidelio“ viešbučio valdymo sistemomis (Opera, Fidelio Suite8, v.6, v.7) Myfidelio.net turi realiu laiku veikiančią dviejų krypčių jungtį su globaliomis paskirstymo sistemomis (GDS) Amadeus, Sabre, Galileo ir Worldspan. Tai galimybė pateikti savo viešbutį tarptautinei kelionių rinkai ir tokiu būdu per 500 000 kelionių agentūrų terminalų galės pasiekti Jūsų viešbutį. Be keturių pagrindinių GDS sistemų, myfidelio.net taip pat sieja viešbutį su daug kitų alternatyvių paskirstymo sistemų (ADS). Tai reiškia, kad galima bendrauti su Expedia ir kitomis sistemomis per didelio greičio, XML tiesioginį ryšį. Iš viso, galima prisijungti daugiau nei 100 rezervavimo portalų sistemų. Su paslaugomis mylink ir mywebsite, myfidelio.net siūlo dvi galimybes integruoti užsakymo mechanizmą tiesiai į jūsų interneto svetainę. Mylink suteikia jau užprogramuotą internetinę rezervavimo sistemą. Kaip pasirenkamas modulis, mywebsite siūlo galimybę plėtoti rezervavimo sistemą, kad ji atitiktų Jūsų individualius reikalavimus (pavyzdžiui, galima nustatyti individualias kainas sistemos viduje priklausomai nuo užsiregistravusio vartotojo ir kt.)

Visada patys naujausi duomenys: kainos, kambarių, užimtumas

Ryšys tarp viešbučio valdymo sistemos (PMS) ir myfidelio.net vyksta per interaktyvų dvipusę sąsają. Sistema leidžia keistis duomenimis apie kainas, laisvus kambarius, užsakymo apribojimus ir kambarių kvotas. Dėka automatinio visų duomenų atnaujinimo PMS ir atskiruose paskirstymo kanaluose, myfidelio jungtis ženkliai sumažina administravimo poreikį. Užsakymai atliekami per viešbučio interneto svetainę yra neapmokestinami.

Myfidelio.net privalumai:

Pardavimas per daug užsakymo kanalų, įskaitant Expedia ir booking.com iš vieno centrinio prieigos punkto. Minimalių darbo sąnaudų reikalaujanti jungtis, realiu laiku automatiškai sinchronizuojanti duomenis tarp PMS, myfidelio.net ir įvairių rezervavimo portalų. Dėl papildomų internetinių pardavimo kanalų padidėja viešbučio apyvartos. Išsamios myfidelio.net ataskaitos apie rezervacijas. Užsakymai per viešbučio interneto svetainę, yra neapmokestinami. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantis užsakymų mechanizmas, naudojantis naujausias ryšio technologijas. Visiškai integruotas į MICROS-Fidelio sistemą sprendimas. Aptarnavimas lietuvių kalba. Pilnas paslaugų paketas: myfidelio.net pasirūpins konfigūravimu ir diegimu.

MyFidelio.net schema

Daugiau informacijos:
Gražina Zilinskienė, Klientų aptarnavimo vadovė Lietuvai
Tel. +370 2497577, +370 699 90398
el. paštas: grazina.zilinskiene@bhrs.info

„BHRS“ informacija
Daugiau apie įmonę >>