Naomi Campbell dietų nesilaiko

Naomi Campbell dietų nesilaiko

Naomi Campbell – viena žymiausių manekenių pasaulyje. Ji dažnai valgo restoranuose, tačiau jos kūno masės indeksas išlieka stabilus – tik 16,5. Naomi dirba su garsiausiais pasaulio dizaineriais iš garsiausių mados namų („Versace“, „Yves Saint Laurent“, „Guess“, „H&M“, „Valentino“ bei „Victoria Secret“). Dirbdama manekene, Naomi Campbell užsidirbo net 28 milijonus dolerių.

Naomi gimė Didžiojoje Britanijoje 1970 metais. Būdama 21 metų tikino, kad puikią figūrą jai pavyksta išlaikyti dėl greitos medžiagų apykaitos. Pasižiūrėjus į Naomi atrodo, kad ji turėtų valgyti vien salotų lapus ir ryžius. Tačiau taip nėra. Naomi tikina, jog dažnai valgo greitojo maisto restoranuose, kemša šokoladinius batonėlius, tačiau jos svoris neauga. Garsi manekenė ir dabar tvirtina, kad niekada nesilaikė ir nesilaikys jokių dietų.

Nors ši manekenė nuolankumu nepasižymi, visi nustebo, kai ji sutiko populiariame seriale „Ugly Betty“ („Betė – bjaurusis ančiukas“) suvaidinti epizodinį „arbatos“ merginos vaidmenį. Vienas iš šaltinių teigė, kad garsioji manekenė patarnavo žmonėms (nešė gėrimus bei užkandžius) ir net nepamiršdavo pasakyti „prašau“ bei „ačiū“.

Elena Germanovič
Nuotrauka: corbis.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną