Naktiniam klubui Klaipėdoje reikia pavadinimo (Klaipėda)

Naktiniam klubui Klaipėdoje reikia pavadinimo (Klaipėda)

Greitai duris atversiančio naujo naktinio klubo Klaipėdoje įkūrėjai tikisi pagalbos iš Meniu.lt ir būsimų klubo lankytojų – jums suteikiama proga sugalvoti klubo pavadinimą. Krikštatėviui bus skirta ypatinga dovana: jam/jai ir jo/jos draugei ar draugui bus galima linksmintis klube nemokamai net pusę metų.

Uostamiesčio centre dar šį pavasarį duris atvers naujas naktinis klubas, suteiksiantis uostamiesčio naktiniui gyvenimui visiškai kitokių spalvų ir tapsiantis alternatyva kitoms pasilinksminimo vietoms visame pajūryje.

Organizatoriai žada, jog naujajame klube naktinis gyvenimas vyks nuo pat studentams dedikuoto ketvirtadienio, penktadieniais durys bus atviros kokybiškos šokių muzikos gerbėjams, o šeštadieniai skirti senesnių ir laiko patikrintų ritmų vakarams.

Apie savo bendradarbiavimą su klubu jau deklaravo ir Lietuvos house muzikos propaguotojai RyRalio DJs.

Kol džiūsta paskutiniai dažų potėpiai, klubo įkūrėjai kreipiasi į visus pramogų mėgėjus ir šokių muzikos gerbėjus bei prašo pagalbos, nes kaip ir kiekvienam naujagimiui, taip ir šiai vietai reikia vardo.

Todėl visi kviečiami padėti sugalvoti pavadinimą: paprastą, lietuvišką, iš vieno ar dvejų žodžių bei atspindinčio gerą nuotaiką ir kokybišką muziką.

Originaliausio bei labiausiai patikusio varianto autorius taps krikštatėviu ir susilauks vertingo prizo – net pusės metų nemokamo įėjimo į klubą tau ir tavo draugui arba draugei. Verta pasukti galvą, ar ne?

Kad būtų lengviau išrinkti tinkamą pavadinimą, pateikiami keli raktažodžiai: gili jūra, nakties šėlsmas, neįpareigojanti aplinka, svetinga atmosfera, teigiamos emocijos, modernus ritmas ir laisvė.

Neriboto skaičiaus variantų ir pasiūlymų laukiame iki balandžio 10 dienos el. p. naujasklubas@gmail.com. Konkurse gali dalyvauti tik 18 metų sulaukę asmenys. Su laimėtoju organizatoriai susisieks asmeniškai.

Meniu.lt ir naujojo klubo informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną