Moters svoris priklauso nuo santykių su vyru

Moters svoris priklauso nuo santykių su vyru

Mokslininkai nustatė, kad moterys liesėja arba pilnėja priklausomai nuo to, kokioje stadijoje yra jos romanas su vyru. Draugystės pradžioje dauguma moterų suliesėja. Kai santykiai tampa stabilūs, dailiosios lyties atstovės atgauna savo pradinį kūno svorį.

Mokslininkai apklausė tris tūkstančius moterų. Iš jų net 70 % patvirtino, jog tokie pokyčiai išties egzistuoja: įsimylėjus svoris krenta, o santykiams nusistovėjus, kilogramai grįžta. Specialistai paskaičiavo, kaip pakinta damų svoris atitinkamu dragystės su vyru periodu.

Pirmoji fazė – merginimo arba „saldainių-puokščių“ periodas. Tuo metu moteris aktyviai liesėja. Mokslininkai mano, kad tokie pokyčiai vyksta dėl psichologinių priežasčių, nes naujų santykių pradžioje dailiosios lyties atstovės trokšta būti patrauklios ir pasitikinčios savimi.

Antroji fazė – stabilūs santykiai, kurie trunka keletą metų. Tuo metu svarstyklių rodyklė ima kilti į viršų. Moteriai nebereikia ypatingai stengtis, kad atkreiptų vyro dėmesį.

Trečioji fazė – vestuvės, iki kurių moteris vėlgi sparčiai meta kilogramus dėl įvairiausių stresų, įtampos ir begalinio noro svarbiausią gyvenimo dieną atrodyti nepriekaištingai.

Ketvirtoji fazė – motinystė. Pagimdžiusi, o kartais ir ilgiau, moteris kaupia kilogramus, nes tuo metu visas dėmesys skiriamas kūdikiui. Jaunajai mamytei tiesiog nelieka laiko rūpintis savimi.

Penktoji fazė – „atsinaujinimas“. Tai periodas, kai vaikai ūgteli ir moteriai vėl norisi į save atkreipti dėmesį ir nudžiuginti mylimąjį.

Specialistai pateikia apytikslius moters kūno svorio pokyčius tam tikrais momentais:

* „Saldainių-puokščių“ periodu moters svoris sumažėja 2,5 kg.
* Stabiliuoju laikotarpiu moteris priauga 4,5 kg.
* Pasiruošimo vestuvėms metu netenka 3,6 kg.
* Nėštumas, gimdymas ir pogimdyminis periodas – svoris padidėja vidutiniškai 7 kg.
* „Atsinaujinimo“ periodu dailiosios lyties atstovės numeta apie 3 kilogramus.

Taigi mokslininkai yra įsitikinę, jog moterų svoris priklauso nuo emocijų, patiriamų skirtingais santykių su vyrais periodais. Pokyčiai asmeniniame gyvenime bei socialinio ar šeimyninio statuso pasikeitimas gali moteris priversti liesėti arba priaugti keletą kilogramų.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.amcenter.ru
Nuotraukos: www.corbis.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną