Mineralinis vanduo su „Swarovski“ kristalais

Mineralinis vanduo su „Swarovski“ kristalais

Ką reikia padaryti, kad jūsų verslas būtų unikalus ir klestėtų? Pirmiausia būtina turėti originalią idėją. Mineralinis vanduo. Atrodo, paprastas produktas, iš kurio turtų tikrai nesusikrausi. Klysta tie, kurie taip mano. Originalių idėjų nestokojantys išradėjai sugalvojo, kaip mineralinį vandenį pateikti kaip ypatingą prekę.

Holivudo režisierius ir prodiuseris Kevinas Boidas (Kevin G. Boyd) sugalvojo naują mineralinio vandens verslą. Dirbdamas įvairiose studijose Los Andžele, jis atkreipė dėmesį į tai, jog galima labai daug pasakyti apie žmogų sužinojus, kokį vandenį jis geria. Kadangi jis nuolat apsuptas Holivudo įžymybių, jam kilo mintis mineralinį vandenį pateikti itin prabangiai. Savo išradimą Kevinas Boidas pavadino „Bling H2O“. Vanduo išgaunamas iš šaltinių, trykštančių Tenesio (Tennessee) valstijoje (JAV), ir išpilstomas į matinius buteliukus, inchrustuotus „Swarovski“ kristalais. Šiandien „Bling H2O“ – pagrindinis nealkoholinis gėrimas „MTV Video Music“, „Emmy“, „Grammy“ apdovanojimų metu, labai mėgiamas Holivudo žvaigždžių.

Tiesa, šis išskirtinis, greitai išpopuliarėjęs produktas buvo įvertintas ir apdovanotas daugybe premijų, o 2006-aisiais gavo „Clear Choise Awards“ apdovanojimą.

Mineralinio vandens „Bling H2O“ kol kas galima įsigyti tik JAV. 750 ml talpos buteliukas kainuoja apie 45 dolerius. Beje, tiekiamas tik pagal užsakymą. Buteliukų gamyba su „Swarovski“ kristalais užsiima kompanija „Saint-Gobain Containers & Vitro Packaking“.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://www.thegoodlife.ru
Nuotraukos: www.thegoodlife.com ; www.globalpackagegallery.com ;
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną