„Millac Cappuccino“ pienas

„Millac Cappuccino“ pienas

Įmonė „Sangaida“ pristato naują puikų gaminį, sukurtą rinkoje pirmaujančios Didžiosios Britanijos kompanijos „Pritchitts“, gaminančios įvairius pieno ir grietinėlės produktus, arbatos bei kavos baliklius, ledų kokteilių mišinius ir kitus šios srities produktus, žinomus ir vertinamus daugiau nei 60 pasaulio valstybių.

„Millac Cappuccino“ pienas specialiai sukurtas puikios Cappuccino ir Latte kavos bei karšto šokolado paruošimui! Šiame baltymais papildytame gaminyje atsiskleidžia visos geriausios pieno ir baltymų savybės. Ypatinga sudėtis ir papildomi baltymai padeda užtikrinti, kad tvirta ir tolygi kavos puta išliks iki pat paskutinio gurkšnio.

„Millac Cappuccino“ pripažintas ir įvertintas apdovanojimais daugelyje konkursų. Šio pieno skonis ir savybės yra tokios pat geros kaip šviežio pieno, tačiau „Millac Cappuccino“ turi ir daugybę papildomų savybių:

Jį itin paprasta naudoti (gali naudoti ir ne profesionalai). Dėl papildomo baltymų kiekio išgaunama tvirtos konsistencijos puta, 20 % puresnė bei sodresnė nei paprasto pieno. Puta išlieka tikrai ilgai. Priešingai nei paprastą pieną, „Millac Cappuccino“ galima iš naujo pašildyti net keletą kartų. Šis pienas gali būti naudojamas atšaldytas arba kambario temperatūros. Neatidarius nėra būtina šį produktą laikyti šaldytuve. Sumažintas laktozės kiekis ir nedidelis riebumas (2 %). Gali vartoti vegetarai. Neatidaryto produkto galiojimo laikas – net 6 mėnesiai.

„Millac Cappuccino“ – puikus pasirinkimas profesionalams, siekiantiems savo klientus nustebinti išskirtine kokybe ir vertinantiems tikrą Cappuccino ar Latte kavą.

UAB „Sangaida“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną